17/18 B Grubu M:1 | Galatasaray Odeabank 69-86 Bayern Münih | MS | 11 Ekim | S Sport - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 B Grubu M:1 | Galatasaray Odeabank 69-86 Bayern Münih | MS | 11 Ekim | S Sport

Yok ben milletin enseyi karartmasını anlamıyorum derken genel konuştum zaten sana değildi :)

İşte bence de beklentimiz seninki gibi olmalı. Savunma, sonuna kadar mücadele, Eurocup’ta da sonuna kadar şansımızı zorlama. Allah sakatlık, bela vermezse ben yarı final imkansız değil diyorum ordan sonra da her şey olabilir zaten. Belki işler iyi gidince arada 1 tane de takviye yapılır. Bence sağlam 1 uzun olsa süper olur. Zirbes bizde olsa mesela keşke :(

Ama Hardy’nin durumuna göre büyük ihtimal oraya daha iyi bir şutör almamız gerekebilir. Uzun’dan daha öncelikli olabilir. Umarım Hardy beni yanıltır da coşar, transfere de gerek kalmaz o bölgeye.

Ege , hardy , emir bu 3 lüden adam akıllı katkı almalıyız diğerleri iyi kötü ne verecekler belli ama bunlar soru işareti , sinan erdeme abdi ipekçi ruhunu taşırız takım iyi mücadele etsin yeter ki sonrada vura vura alırız maçları , uzun almazlar bencede.

bir kere cupamızı aldık yeter artık sıkıcı bir lig. finalde stazburgla oynamışdık ya bir de. starzburg diyince aklıma ab görüşmeleri falan geliyor fransızlar ne zaman basket oynamaya başladı. eurolige katılamıyorsak lig dışında maç turnuvasına katılmayalımç

DLxo4YjWsAEbZNS.jpg

bir kere cupamızı aldık yeter artık sıkıcı bir lig. finalde stazburgla oynamışdık ya bir de. starzburg diyince aklıma ab görüşmeleri falan geliyor fransızlar ne zaman basket oynamaya başladı. eurolige katılamıyorsak lig dışında maç turnuvasına katılmayalımç

Önümüzdeki yıllarda uzunca bir süre Euroleague’e katılmak için tek şans Eurocup’ı kazanmak, başka türlü katılamayız.

Üst Alt