17/18 B Grubu M:2 | Reggio Emilia 74-71 Galatasaray Odeabank | MS | 18 Ekim | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 B Grubu M:2 | Reggio Emilia 74-71 Galatasaray Odeabank | MS | 18 Ekim | S Sport

DMU4cyqWkAA8XC3

FK olalım o zaman,benim için bir sorun yok.Diğer branşlar kapatılmasın ama 'yarışmacı' kimlik yerine yetiştirici üretici kimliğe geçilsin.Kaynak aktarılmasın çok fazla.

O hiç olmaz fb ye efese oyuncu mu yetiştirecez bana kalsa futbol ve basketbola gerekli yatırımı yap gerisini salla gelir yokken gider olmasının anlamı yok judo , kürek , yelken , su topu nedir bunlar kim izliyo kim takip ediyo.

Screenshot_1%2816%29.jpg

O hiç olmaz fb ye efese oyuncu mu yetiştirecez bana kalsa futbol ve basketbola gerekli yatırımı yap gerisini salla gelir yokken gider olmasının anlamı yok judo , kürek , yelken , su topu nedir bunlar kim izliyo kim takip ediyo.

Screenshot_1%2816%29.jpg

Bana kalsa basketbolu da sallama,Avrupa basketi de futbol gibi dünyanın en iyisi olsa neyse de NBA gerçeği varken bence gereksiz.Diğer sporseverlere de saygısızlık etmek istemiyorum da pragmatist bakınca bence sadece futbol olmalı.Galatasaray'ın tarihi de marşları da tribün kültürü de futbol üzerine kuruludur.Basketbol belki bunun yanında ekstra olabilir,voleybol dahil geri kalan hiçbiri rekabette yer edinemez.Fenerliler'in futbolda başarısızlıklarını örtmek için uydurduğu bir laftır spor kulübüyüz voleybolda başarılıyız pinponda iyiyiz hebele hübele.Onda da yetiştirmiyor zaten parayı basıyor getiriyor en iyi sporcuları,ekol yok yani ortada.

Rakipte oldukça vasat yalnız, bu seviyedeki bir rakibi de yenemezsek gruptan çıkmak zor. Bizimde oyuncu kalitemiz son yılların en kötüsü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt