17/18 C Grubu M:2 | Braga 2-1 Başakşehir | MS | 28 Eylül | Tivibu Spor 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 C Grubu M:2 | Braga 2-1 Başakşehir | MS | 28 Eylül | Tivibu Spor 2

ep7dhhg2.png

1488.png
v.png
130343.png

braga3.jpg

17/18 UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç
Braga - Başakşehir
Estadio Municipal
28 Eylül 2017
22.05

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başakşehir'in kadro bu sene son dem.

Emre (37)
Adebayor (33)
Mossoro (34)
Clichy (32)
Epureanu (31)
Elia (30)

Geri kalan zaten bu seviyede değil.

Clichy bayağı düşmüş geçmişe oranla. Emre hala iyi ama tek başına nereye kadar gider. Adebayor bu sene 34 olacak yıl içinde ve son 1 aydır geriliyor. Elia'da geri gitmeye başladı muazzam başladığı Ağustos'tan sonra. Mossoro ise bence bitme noktasında bu seneden sonra ayrılır.

Başakşehir'in kadro bu sene son dem.

Emre (37)
Adebayor (33)
Mossoro (34)
Clichy (32)
Epureanu (31)
Elia (30)

Geri kalan zaten bu seviyede değil.

Clichy bayağı düşmüş geçmişe oranla. Emre hala iyi ama tek başına nereye kadar gider. Adebayor bu sene 34 olacak yıl içinde ve son 1 aydır geriliyor. Elia'da geri gitmeye başladı muazzam başladığı Ağustos'tan sonra. Mossoro ise bence bitme noktasında bu seneden sonra ayrılır.
Visca ile Caicara leş diyorsun yani.

Hala var mı o rekor bilmiyorum ama Braga nın iç sahasında uzun süreli yenilmeme rekoru vardı sanırım iç sahada.

Yanlış hatırlıyor da olabilirim.

sent via GSC

Bunlar olmaz artık zaten. Ama ben sezon sonu ayrılacağını düşünüyorum çok ekstrem bir gelişme olmazsa. 28 yaş tam son durak. En peak kontratı ve iyi takımda almak isteyecektir.

Ondan sonrası zaten düşüş dönemi olacağı için kariyerini burada bitirebilir gitmezse.

Daha bunlar iyi günleri.Hele sezon sonu yaklaşsın o zaman hepten çakılacaklar.Sürekli aynı kadroyla oynuyorlar.Bu kadar yaşlı takıma mutlaka sağlam yedek lazım ama yedekleri pert.Zaten 6 puan geriye düştüler şimdiden.Daha da yakalayamazlar

Üst Alt