17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor

Valla bence çıkan kadroyla çok iyi oyun ve skor. Baktığımız zaman son dk Gomis o topu gol yapsa 1-3 bitecekti. Üstelik ligin en zor deplasmanlarından birinden bahsediyoruz. Beklediğimden çok daha iyi. Çok fazla eleştirilmiş, ona hiç anlam veremedim. Tur 2 maç üstünden, haberiniz var mı bundan?

Oyuncu tercihlerine gelecek olursak zaten yedek kadroydu ama hocanın bu Eray ısrarını bırakıp Carraso ile başlaması lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sinandaki yetenek bir Brezilyalıda olsa şimdi 20 milyon euro'ydu. Sakın isimden kaybediyor dediğimi düşünmeyin, sinan disiplinsizlik ve ciddiyetsizlikten kaybediyor. Az çalışsa şu yasinin 5 kat verimli olur.

- Arkadaş Terim Latovlevicinin belli bir maç sayısından sonra sözleşmesinin otomatik uzayacağını bilmiyor mu, kimse bunun farkında değil mi de bu adam boştan yere oynatılıyor. Gelecek yıl da boş yere para mı vercez bu adama.
- Eraydan hala beklentisi mi var hocanın, 18-20-22 yaşında olsa anlayacam da bu mal 27 yaşına gelmiş yahu Carrasso gibi tecrübeli birinin yerine bu adamı oynatmanın mantığı nedir. Musleraya birşey olma ihtimaline karşı Carrasso neden bu maçlarla hazır hale getirilmez de bu mal oynatılır.
Gerçekten ama gerçekten çok saçma sapan hareketler bunlar, hiç bir mantıklı açıklaması olamaz.

Bu arada Linnesi tebrik etmek lazım harika oynadı. Kendine güveni gelmiş daha önce görmediğimiz yeteneklerini de sergiledi. Sağ içte 8 numara oynaması lazım Mariano sağ bek olunca.

- Arkadaş Terim Latovlevicinin belli bir maç sayısından sonra sözleşmesinin otomatik uzayacağını bilmiyor mu, kimse bunun farkında değil mi de bu adam boştan yere oynatılıyor. Gelecek yıl da boş yere para mı vercez bu adama.
- Eraydan hala beklentisi mi var hocanın, 18-20-22 yaşında olsa anlayacam da bu mal 27 yaşına gelmiş yahu Carrasso gibi tecrübeli birinin yerine bu adamı oynatmanın mantığı nedir. Musleraya birşey olma ihtimaline karşı Carrasso neden bu maçlarla hazır hale getirilmez de bu mal oynatılır.
Gerçekten ama gerçekten çok saçma sapan hareketler bunlar, hiç bir mantıklı açıklaması olamaz.

Bu arada Linnesi tebrik etmek lazım harika oynadı. Kendine güveni gelmiş daha önce görmediğimiz yeteneklerini de sergiledi. Sağ içte 8 numara oynaması lazım Mariano sağ bek olunca.
Terim i severim,gelmesini de cok.istedim,iyiki de geldi,yalnız eskiden de bazi benzer takıntıları vardi artik böyle kabul ediyorum kendi adima ama %100 hak veriyorum yazdıklarına

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feghouli
Belhanda
Rodrigues
Gomis
Sinan
Eren
Yasin

Ligin en çeşitli hucüm portföyü kesinlikle bizde.

Sinan : mental açıkları
Yasin : bencilliği ve oyun zekası
Eren : devamlılığı ve staminası
Gomis : ara sıra olan vurdumduymazlığı
Belhanda : lakayıtlığı
Rodrigues : bitiriciliği ve oyun zekası

Eksikliği yüzünden çok daha yüksek seviye de oynayamayacak. Hepsi kusurlu ama teknikten, güç ve çabukluğa kadar ayrı ayrı meziyetleri de çok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Feghouli
Belhanda
Rodrigues
Gomis
Sinan
Eren
Yasin

Ligin en çeşitli hucüm portföyü kesinlikle bizde.

Sinan : mental açıkları
Yasin : bencilliği ve oyun zekası
Eren : devamlılığı ve staminası
Gomis : ara sıra olan vurdumduymazlığı
Belhanda : lakayıtlığı
Rodrigues : bitiriciliği ve oyun zekası

Eksikliği yüzünden çok daha yüksek seviye de oynayamayacak. Hepsi kusurlu ama teknikten, güç ve çabukluğa kadar ayrı ayrı meziyetleri de çok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hepsine okey de Gomiste ben 1 gram bile vurdumduymazlık göremiyorum hacı

Üst Alt