17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 ÇF M:1 | Konyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 1 Şubat | A Spor

Herkes egosunu tatmin etmeye başladı yok o sneijderi guzellemeye calisir biri belhanda uzerinden kendini hakli cikarmaya calisir hocanin kotü olmasini takımın kötü olmasinı ister yeter be bilader
burda hepiniz ben soylemistim demek icin takım batsa mutlu olacak adamlar var neyse
forumdan biraz uzaklasiyim da ben yillarca kalp kirmamaya calistim fakat bugün biraz daha kalirsam gercekten sakin olamiycam hayırlı geceler.

Olum sizene lan milletin yorumlardan
Siz millete laf atmak için mi giriyorsunuz foruma..ulan adam ister ağlar ister Güler sizene..Daha düne kadar sende kötümser yazıyordun.

Senin gibi birkaç kişi daha var sanki şu foruma sadece insanlara laf söylemek için giriyorsunuz.
Bırakın bu anlamsız yorumları maç hakkında ,oyuncular hakkında yorum yapında okuyalım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben kötümserimdir bazı zamanlar ama bunu 100 kere arka arkaya yazmam.foruma da genelde transfer nöbetinde girerim,kimseyle de dalaşmam.asıl bazıları sürekli takımı kötülemek için giriyo foruma,belki sen de buna dahilsindir.forumun huzuru önemli,anlamsız olan senin bu yorumun olmuş.neyse uzatmayalım...

Maci nasil Gomis verdi yav.

Fatih Hoca Selcuk ile Belhandanin yuruyecek hali olmadigini gormesine ragmen o dakikaya kadar iyi oynayan Hakani Lato ile degistirerek buyuk hata yapti. Orta sahaya dinamizm getirecek bir oyuncu olabilirdi. Cani sagolsun.
Konu Gomis'in maçı verdiğine nasıl geldi yahu.

Atsa 3-1 almıştık, atamadı 2-2 bitti. Bu kadar.

Alnitak Alnilam Mintaka

gomis gol kaçırsa da ritmini bulması açısından oyuna girmesi önemliydi.kaçırdgı golü seyredemedim,telefonla konusuyodum o an

Jahovic kazmasini bi tek ben mi itici buluyorum, allahin dangalagi. Bi de bunun resmini profiline koyan vardi. Sifatina tükürdügüm jahovici.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

ciddiyet önemli bu süreçte.gomiste diğerleri de lakayıt olmamalı.neyse güzel maçtı.ama eray ve latoya asla bu takımda yer yok.

Beklediğimin üstünde oynadı takım. Hoca da görmüştür rotasyonu daraltıp yola devam etmeliyiz, gereksiz oyuncuları kazanma hevesine takıma zarar veriyoruz.

hakan baltanın 90dkyı cıkaramaycagını düşünmüş olmalı hoca ki ben de öyle düşündüm.baska türlü çıkmazdı.bunun dısında hakan baltayı da kazanıyoruz,ne güzel.sinan gercekten iyiydi.oyunda göründü hep....

Yenilmemek önemliydi çok kolay gol yiyoruz ve çok kolay golleri atamıyoruz niyeyse
kolay gollerin nedeni eray ve lato idi bu maç için...gol pozisyonları için de ekstra çalışma yapmalı takım gercekten.daha osmanlı macında 10 gol kaçtı.

Son düzenleme:
Üst Alt