17/18 Efeler Ligi H:2 | Galatasaray HDI Sigorta 0-3 Fenerbahçe | MS | 1 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Efeler Ligi H:2 | Galatasaray HDI Sigorta 0-3 Fenerbahçe | MS | 1 Ekim

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Efeler Ligi 2. haftası derbiye sahne olacak. Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, 1 Ekim 2017 Pazar günü Fenerbahçe’yi konuk edecek.

Galatasaray HDI Sigorta - Fenerbahçe mücadelesi Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak. Ligin ilk haftasında Arkas Spor’un konuğu olan Filenin Aslanları, karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrıldı. Rakibimiz Fenerbahçe ise evinde konuk ettiği Beşiktaş’ı 3-0 mağlup ederek lige galibiyetle başladı.

Hakemler Nurper Özbar ve Ramazan Demiröz’ün yöneteceği karşılaşma saat 17.00’de başlayacak.

yazmayacaktım ama dayanamıyorum artık

bu nedir arkadaş ya sürekli öne geçip set veriyoruz voleybolda klasik hale geldi.. :mad:

Bu şubeye para akitacağımıza her sene bir Tarik Camdal almamızı yeğlerim.Kapatin şu dandik şubeyi.

Bu şubeye para akitacağımıza her sene bir Tarik Camdal almamızı yeğlerim.Kapatin şu dandik şubeyi.

Bence de artık radikal bir karar alınması lazım.Bu tarz konularda gelenekçi biri olduğumu söyleyebilirim ama bakıyorum bizim her şeyimiz futbola dayanıyor zaten neredeyse.Güçlü bir futbol kulübü olmak çok daha akıllıca olabilir.

Son düzenleme:
Üst Alt