17/18 F Grubu M:3 | Manchester City 2-1 Napoli | MS | 17 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 F Grubu M:3 | Manchester City 2-1 Napoli | MS | 17 Ekim

City çok iyi başladı ama sonra Napoli dengeyi kurdu biraz. Ama City her hızlı çıktığında pozisyona giriyor. 2. yarı 2 taraf adına da gol olacak gibi. 4.5 üstü bitebilir bu maç.

Yaklaşık 10 dakikadır City savunmada top çeviriyor, Napoli'de ileride baskı yapıp kapmaya çalışıyor. City öyle riske giriyor ki inanılır gibi değil, 2 top kaptırıp pozisyon verdiler. Böyle saçma bir ısrar görmedim

Napoli penaltı kazandı

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Dyawara attı penaltıyı. 2-1. Belliydi golün geleceği.

Özellikle Türkiye'deki bazi manyak hocalar Guardiola'yi biraz örnek alsin. Adam Fernandinho disinda hücumculardan kuruyor orta sahayi.

Napoli 2-3 sene önce de ligde 80 ve üstü puan aliyordu ama Avrupa Ligi'nde gidip Villarreal'e filan eleniyordu.

Ali Ece'nin en cok begendigi hocalardan Sarri Napoli'ye ciddi anlamda bir ivme kazandirdi.

Sampiyonlar Ligi'nde bu henüz tabelaya yansimamis olsa bile Napoli artik eskisinden daha güclü bir ekip. :hat:

Ah mertens ah
0a8c8a2ff9514e61c04a1a35f4dbcf3d.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

City ilk 15 dakika hariç pek iyi değildi maçta. Napoli 1 puanı kaçırdı diyebiliriz, İtalya'da Napoli'nin kazanabileceğini düşünüyorum.

Maçın atmış dakikasına kayıttan izledim, bu De Bruyne nedir böyle, şahane. İkinci golde o nasıl pas öyle, yine direkte patlasa bile muazzam bir şut. Üstelik devamlı oyunun içinde kalan bir oyuncu.

Birde hani bizim genç oyuncularımız için daha yaşları küçük falan diyoruz ya, Jesus 20 yaşında City'de çıkıyor şampiyonlar liginde mis gibi top oynuyor, hemde o kadar kuvvetli ki Napoli gibi fizik gücü üst düzey bir takımın oyuncularına karşı yıkılmıyor. Yine Sterling yanlış hatırlamıyor isem 19 yaşında çıktı piyasaya. Biz kendimizi avutmaya devam edelim, destekmiș, fizik güçleri daha gelişir falan diye, adamlar çıkıp oynuyorlar. Hemde haklarında öyle destek olalım gibi laf salataları yapılmıyor, yeteneklerinin yanında çalıştıkları her hallerinden belli, destek falan değil yani mesele çalışıp formayı söke söke almak.

Son düzenleme:
Üst Alt