17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:3 | Monaco 1-2 Beşiktaş | MS | 17 Ekim | TRT 1

Defansı zayıf rakiplere karşı jimlastik iyi oynuyor çünkü iyi hucumcuları var ve oyuncuları net bir şekilde maç seçiyor. İki yıldır inanılmaz güzel kuralar çekiyorlar. Maç geçen sene oynansa ikinci bir Liverpool olurdu ama bu sene Monaco çok kötü. Bjk kazanırsa benim için sürpriz olmaz.

IQ_dream cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bence 1-1 berabere bitecek bu maç beşiktaş avrupa kupasında ayrı bir motivasyonla ve baya bir şansla oynuyor , bizim real madrid'i 3-2 yendiğimiz sezona benziyor aynı avrupada herkesi dize getirip ligde karabükspor'a puan veriyorduk kendi sahamızda.

Berkay Isabetli'nin bjkli oldugunu, o efsane yorumdan sonra mental olarak yikildigini ve forumu biraktigini dusunuyorum

Eger Galatasarayli hatta Fenerli bile olsaydi o yorumun getirdigi "efsanelik faktoru" ile forumdaki yerini pekistirirdi

Boyle dusununce yorum cok daha komik oluyor :asd22:

Berkay Isabetli'nin bjkli oldugunu, o efsane yorumdan sonra mental olarak yikildigini ve forumu biraktigini dusunuyorum

Eger Galatasarayli hatta Fenerli bile olsaydi o yorumun getirdigi "efsanelik faktoru" ile forumdaki yerini pekistirirdi

Bjk'nin kaybedeceği zaten belliydi o maçta ben de kaybeder diyordum da,size kalsa 6-0 yenecek Kiev diyip de maçın tam 6-0 bitmesi aşırı ironik. :D

Forumu bırakmadı. Diğer üyeliğiyle devam ediyor. (kartalisca sever)

Doğru düzgün bir takım olsa bugün tokatlardı tinercileri ama Monaco çok güven vermiyor. Beşiktaş kapanıp kontra kovalayacaktır. Monaco öne geçerse Beşiktaş dağılabilir. Beşiktaş kontradan kontradan öne geçerse en kötü 1 puanı cebine koyar.

Üst Alt