17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2

Şarap paramiz cikti

a3903f255ae5c812e70db3c121d55e72.jpg
Bu nedir be adam soyle bir 200 tl felan koyarsin en azindan

Bjk sansli falan degil, adamlar catir catir top oynuyor. Senol Gunes elindeki oyunculardan maksimum performans almaya calisan bir hoca. Bursa'da da aynisini yapti: Fernandao gol krali oldu, Bakambu iyi bir sezon gecirdikten sonra Villarreal'e transfer oldu, Ozan fenere transfer oldu, Sener fenere transfer oldu, Volkan Sen de kariyerinde en cok gol attigi sezonu gecirdi.

PSV'de joker olarak kullanilan Atiba ligimizde yildiz oldu. Cenk bu sezon ust duzey performans gosteriyor. Benfica'da bir turlu beklentileri karsilayamayan Talisca'yi parlatti. Tosic bile iyi oynamaya basladi dusunun yani. Gecen sezon fenerin en iyi oyuncusu Lens bjkde yedek kulubeyi isitiyor.

Oturmus bir sistemleri var, hocalari tecrubeli, oyuncularin bir cogu 28+ ve tecrubeli, ustelik birbiriyle bir kac yildir oynuyorlar. Baskanlari ne yaptigini bilen biri. Bu sezon da sampiyonlar liginde ust duzey performans gosterip namaglup lider olarak gruptan ciktilar, takdir etmek lazim.

Aysal - Terim sorunu olmasaydi bizde ligi domine edip sampiyonlar liginde duzenli oynuyor olurduk.

Son düzenleme:
Bunların bunları başarması değil de,bunca yıl katılıp şunları bizim yapamıyor oluşumuz kabul edilebilecek bir aksiyon değil.En azından Cluj-Braga'lı grupta 12 puan falan toplayabilirdik.İçerde ikisini de yenemedik,zorlasak 14'ü dahi bulabilirdik hatta.
Hiçbir zaman sistem takımı olmadık, harala gürele kaos futbolu oynarsan anca o kadar. Kaos futbolunun sonuç verebilmesi de motivasyon yeteneği üst düzey teknik adamla sağlanıyor ki bizim Terim'i sürekli aramamızın nedeni o.

Orkan, Tolgay, Kerim Frei gibi adamları çok ucuza kapadılar. Yanlış hatırlamıyorsam Tolgay'ı da 450 bin Euro'ya almışlardı. Biz ise Tolga malına sırf maaş olarak 2 milyon Euro ödüyoruz.
Bu tarz adamlar almak lazım.. Beşiktaş'ı Arsenale benzetiyorum oyuncularin yapılarına bakıldığı vakit.

Biz hep ağır, modern futbolunda aykırı (türk) Oyuncular aldık genellikle.

Real Madrid ile Juventusun bulundugu gruptan cikan camianin taraftarlari ahi gitmia vahi kalmis avrupa ligi seviyesindeki takimlari yendigi icin bjk yalakaligi yapiyor.

Real Madrid ile Juventusun bulundugu gruptan cikan camianin taraftarlari ahi gitmia vahi kalmis avrupa ligi seviyesindeki takimlari yendigi icin bjk yalakaligi yapiyor.

Hocam millet gerçeklerden bahsediyor. Taraftarız ama taraftar olmak objektif bakmayı engellememeli.

Çok bariz bir şekilde beşiktaş eze eze futbol oynuyor. Karşısında bayern münih, real madrid, barcelona gibi takımlar çıkmadığı sürece gidebildiği yere kadar gider.
Chealse, Basel, Juventus bunları beşiktaş şuan bu gazla bu hocayla ve bu kadroyla harcar.

Şans, Bal filan da hikaye. Biz de Manu, Cluj,Braga grubundan ikinci çıkıp Schalke'yi çektik hatırlayın. Bunlar lider çıktıkları halde bile adayların 4-5'i baya zor. BJK ligin en iyi takımı şu an. Buraya da feda filan derken adım adım yükselerek geldiler. Ben de 3-4 sene önce feda demeliyiz demiştim ama feda demez büyük takım ayağına tepkiler görmüştüm. Neyse ki Riva ve Florya elden çıkınca herkes rahatladı.

Ayrıca bir ligde takımların uluslararası arenada başarılı olması diğerlerini kamçılar. Ligin kalitesi artar. Bu sezon ilk defa ülke genelinde futbol kalitesi arttı. Umarım biz de daha büyük başarılar yakalarız.

helal olsun ya şu takımdan 3 yememizin ne kadar normal olduğunu anladık bir kez daha..Adamlar yedek kadroyla Almanyada Leipzigi yendi üstelik Leipzig mutlaka kazanmak zorundaydı..
Şenol güneş Fatih Terim gibi bir devrimdir Türk futbolunda..Bu adamlardan bile nasıl verim alıyor..

Şl'de ilerlemeleri bizim için iyi oldu bu kadro tüm konsantrasyonunu lige verirse önünde duracak takım yok maalesef..başak yine bir yere kadar götürür bu işi

iyi bi takımlar ve cok iyi bi hocaları var.ama şu 2 lepzig maçında toplamda 12-13 gol yememelerinin nedeni 2 maça da kıclarına 100 teneke bal sürerek çıkmaları olsa gerek.lepzig ilk maçı 5-1,2.maçı da 6-1 falan alabilirdi,net.bu kadar ballı macera yeter.

real madrid veya bayern münih gelince herşey normale döner.

Son düzenleme:
Üst Alt