17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2

sampiyonlarligi.png

91013388.png
v.png
YNp7ZE.gif

ZOBoNZ.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017/18 G Grubu 6. Maç
RB Leipzig - Beşiktaş
Red Bull Arena Leipzig
6 Aralık 2017
22:45

Tivibu%2Bspor%2B2%2Bizle.png

bjkde babel quaresma gökhan tolga pepe yokmuş galiba

lapziğinde iddası var sanırım. fark yiyebilirler.

Herifler Liepzige karşı yedek kadroyla çıkıyorlar. Biz as kadroyla çıksak bunlardan fazla gol yeriz eminim.

Grup lideri olduklarına pişman olacaklar.
Aynen

Muhtemel rakipler

Bayern Münih
Chelsea
Juventus
Basel

Bunlar ikinciliği garantilediler.

Bu akşam büyük ihtimal Real Madrid, Sevilla ve Napoli'de ikinci olacak.

Basel hariç hiçbirini eleyemezler. Umarım Real Madrid, Bayern Münih,Juventus ve Chelsea'den birisi çıkar.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ise bak Chelsea-Bjk eslesmesi cok olasi. hemde %33 gibi bi ihtimalle. Neden mi?

ikinci turda ayni ülke takimlari eslesemiyor. Yani grubunda ikinci olan Chelsea, Ingiliz takimlariyla eslesemiyor. Man City, Tottenham, Man Utd ve Liverpool (bugün lider olma olasiligi cok yüksek) Chelsea'ye rakip olamiyor. Roma da ayni gruptan geldigi icin lider olamiyor. Kaldi geriye 3 grup lideri. Barca, PSG ve Bjk.

Ben Chelsa-Bjk eslesmesine fitim. Ha gönül ister Bayern ciksin veya Real ama diger taraftan Basel veya Shaktar (tur atlarsa) cikabilir.

Edit: Ulan bu ingilizler bu sene baya süpürüyor CL'yi. 5 Takimlari var (Man Utd EL Sampiyonlugundan dolayi) ve 4'ü lider, digeride kil payi liderligi kacirdi.

Bence Napoli 2. olacak. Shaktar, Manchester City deplasmanına gidiyor. Puan alacağını düşünmüyorum. Napoli ise Feyenoordla oynayacak. Ayrıca ikili averajda Napoli üstün.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Citynin insafına kaldılar açıkçası,City yedek kadro falan çıkarsa can derdinde olan takım olarak Shaktar 1 puan koparır,Napoli işi buraya bırakmamalıydı ikili averajı almışlar ama dediğin gibi,belki çıkabilirler yinede

Üst Alt