17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos

Ne ses kaldi ne de derman. Yirttik kendimizi tribunde en cok gomis'in son golunu izleyemedim ona yanarim. Kalabaliga kalmamak icin erken ciktik. Deli herif yikilmiyor. Masallah hepsine

Geçen sene de böyle başladılar deniyo ama bu kadar hırslı istekli başlamadık.

Bu kadar kanıyı üst üste maç kazanarak ve deplasmanda kazanarak kırabiliriz

TapaTalK

Yıllardır böyle saldırgan Galatasaray izlediğimi hatırlamıyorum. Yeni transferlerin hepsi kalitelerini ve yerinde transfer olduklarını parça parça da olsa gösterdiler. Takımın havasını değiştirdiler. Linnes bile sanki futbolu hatırladı. Birde tam performanslarını yansıttıklarını düşününce içim Drogba geldiğindeki gibi kıpır kıpır oluyor. Ama her şey güzel giderken kimsenin bu havayı bozmaya hakkı yok. Taraftar tepkisini gösterecek elbette, girerken ıslıklarsın tepkini gösterirsin sonrasında bırakırsın o da kalıp aldığı paranın hakkını verecek. Koskoca Galatasaray taraftarının tutupta bir çocukla inatlaşması iş değil. Hem takımın havası bozuldu, hem stattaki diğer taraftarların havası bozuldu, tv başında bizimde ağzımızın tadı kaçtı. Bu da taraftarın sorumsuzluğu. Daha sezonun başı bu sene kazanacak kupalar var, gelecek sezonlar var.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün oynanan maç yıllar sonra topuz oyunda tam istedigimiz takımı verdi bize. Bu arada yıllar sonra demişken 2012 değil 2000 yılından sonrası için denebilir. Zira tüm hatları ile bu kadar koordineli basan bir Galatasaray ben görmemiştim 15 senedir.
Eksik yok mu? Var tabi ki. Hızlı bir stoper, sol bek ve oyun aklı lazım. Takımın beyni diyebileceğimiz bir oyuncu alıp bele Asamoah da gelirse çok farklı olur.

Son parantez Gomis için olsun. Koru başladığı maçı ianilmaz bitirdi. Bu iştah ile oynasın Drogba'nin Galatasaray performansindan daha bir Drogba olur.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dosta güven düşmana korku verdik. Böyle devam. Oyuncular ne yapmalari gerektigini biliyor. Haftaya osmanliyi yenip yolumuza devam ınsallah.

En önemlisi takımın uyumu çok güzeldi. Sahadaki 6 yeni transfer çok iyi uyum sağladı. 6 aydır oynayamayan serdar maiconla çok iyi bir ikili oldu. Gary yıldız oyuncularla beraber bambaşka bir hale büründü. En zayıf halkalar tolga ve lines bile tempoya uyum sağladı. İnşallah devamı gelir. Yıllardan beri böyle iyi bir takım izlememiştik. Kopenhag maçını hatırlattı bana.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçi tekrar izledim ve çok önemli Iki noktanin farkina vardim.

1- Takim top kaybedildigi an ayni anda pres yapiyor ve bunu Terim altinda bile çok nadir yapiyorduk. Topu geri kazanmanin en yüksek ihtimali topu kaybettikten sonraki 1-2 saniyedir bunu Dün çok Güzel yaptik. Atlético Dortmund ve Benfica gibi takimlar bunun ustasi.

2- Takim oyunun temposunu kendi ayarladi. Bu çok önemli bir nokta. Bu konuda Arda çok Ama çok önemli olabilir. Oyunun temposunu düsürmek Adina Gomis ve Arda hizlandirirken Ndiaye Feg ve Belhanda devreye girebilir mesela.

Uzun zamandir görmedigim bu Iki nokta sampiyonluk yarisinda çok önemli olacaktir. Tudora kondisyoncu diyoruz ama Takim deli gibi saldirdi dün yeri geldiginde tempoyu düsürüp çok Güzel top çevirdi.

Sent with all of my love for the one and only GALATASARAY

futbolumuz daha gelişir ve değişir oyuncularımız da ama dün gecenin en güzel olayı rakip sert oynayınca süt dökmüş kedi gibi kendi içimize gömülmedik. Maicon Belhanda Ndiaye,Gary hatta zaman zaman Mariano ile aynı sertlik ve futbol çirkefliğiyle karşılık verdik.

ve direk dikine de oynamıyoruz çapraz dikine oynuyoruz rakip abandone oluyor ve hücumda sürklase ediyoruz.

çok şey konuşmak için erken fakat uzun zaman sonra koltukta arkama yaslanıp bunun tadını çıkarmak isteği duydum kendimde

Geçen seneki kanser eden maçlardan sonra bu ilaç gibi geldi gerçekten. Umarım böyle devam ederiz. Başıma birşey gelmeyecekse Sneijder bu takıma olmazmış diyeyim birde . Bence gönderilmesi oyun tarzı açısından yerinde olmuş.

henüz yorum yapmak için çok erken. Ama aldığımız skor özgüveni yerine getirir. Belhanda ve diğerleri birbirlerinin isimlerini öğrenene kadar kayıbın en azını vermeliyiz

futbolumuz daha gelişir ve değişir oyuncularımız da ama dün gecenin en güzel olayı rakip sert oynayınca süt dökmüş kedi gibi kendi içimize gömülmedik. Maicon Belhanda Ndiaye,Gary hatta zaman zaman Mariano ile aynı sertlik ve futbol çirkefliğiyle karşılık verdik.

ve direk dikine de oynamıyoruz çapraz dikine oynuyoruz rakip abandone oluyor ve hücumda sürklase ediyoruz.

çok şey konuşmak için erken fakat uzun zaman sonra koltukta arkama yaslanıp bunun tadını çıkarmak isteği duydum kendimde
Gordunmu la transfer sorusunun ne zaman sorulacagini dun (mactan sonra sordular dedigim gibi) ? Bi daha olur olmadik yerde millete 'Allahin fblisi' yaftasini yapistirma... Bide hakaret edecegim diyordun, hic yakistirmadim aslinda sana ya neyse... 4-1 in ustune zevkten 4 koseyiz insaAllah devami gelir :hat:

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aldığımız skordan ziyade takım acayip basıyodu sahada istiyodu. Bir oyuncu haksızlığa uğruyorsa bütün oyuncular gitti itiraz etmeye, gol sevinçlerinde bireysel değil herkes bir arada sevindi.

Ben 2 sene önce ki şampiyonlukta bile bu kadar tatmin olmadım. Yani bu takım her maç böyle istesin basmadık yer bırakmasın kaybedelim sorun değil.

TapaTalK

Son yıllarda görmediğimiz seviyede bir top oynandı. Gerçekten, Selçuk, Yasin gibilerin temsil ettiği futbol anlayısı bizi bu oyundan soğutmuştu. Dokunsan ayakta duramazlar, dikine değil yatay ve geri oynarlar, ısırmazlar-basmazlar-savunmadan anlamazlar! Dün akşamki görüntü bunun tam tersiydi. Sezonun ilk maçı hevesinin olması, saha ve seyirci desteğinin etkisini de hesaba katmak gerek ancak ileriye doğru gelişim olursa rakiplere nal toplatacak bir kadro kuruldu ki halen bir iki takviye de gelecek gibi...

Gordunmu la transfer sorusunun ne zaman sorulacagini dun (mactan sonra sordular dedigim gibi) ? Bi daha olur olmadik yerde millete 'Allahin fblisi' yaftasini yapistirma... Bide hakaret edecegim diyordun, hic yakistirmadim aslinda sana ya neyse... 4-1 in ustune zevkten 4 koseyiz insaAllah devami gelir :hat:

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

karıştırdın kardeşim ,ben burada kimseyle polemiğe girmem.

bir daha oku bakalım isimleri sonra yazarsın

Üst Alt