17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim

Sampiyonluk primi adi altinda ayri bir prim yok.

Sampiyonluk sayilarina gore verilen bir pay var , su an surekli 20 ye gore aliyoruz , sampiyon olursak 21 e gore alacagiz.
Puana gore verilen odul var , dolar uzerinden galibiyete 670 bin , beraberlige 335 bin dolar
Siralamadaki ilk 6 takima sirasina gore dagitilan bir miktar var
Bir de zaten her halukarda verilen paralar var

Sampiyon ile ucu ucuna ikinci olan (ucu ucunayi puan olarak soyledim) takim arasinda cok az fark oluyor , hakikaten cok az yani bir iki milyon TL nispetinde

Hatta ornegin ts ile puan puana bitirip averajla ikinci olsan , eski sampiyonluk payi ile halen daha cok prim alabilirsin

Mesela son iki macta 670 ve 335 bin , antalya macinda 335 bin gitti .. ne eder ? 1.340 milyon dolar , 5 milyon TL malesef

Tereddüte düşürdünüz ama GS-BJK-FB-TS-BS hepsi şampiyon olsa da olmasa da şampiyonluk sayıları kadar prim alıyor.Ayrıca ilk 5 veya ilk 6 sıralamaya göre prim alıyor. Fenerin 1. olup bizim 2. olduğumuz yıl aradaki para farkı 9-10 milyondu.
Benim bildiğim
1-katılım payı
2-galibiyet-beraberlik ödülü
3-sıralama ödülü
4-eski şampiyonluklar payı

Sampiyonluk primi adi altinda ayri bir prim yok.

Sampiyonluk sayilarina gore verilen bir pay var , su an surekli 20 ye gore aliyoruz , sampiyon olursak 21 e gore alacagiz.
Puana gore verilen odul var , dolar uzerinden galibiyete 670 bin , beraberlige 335 bin dolar
Siralamadaki ilk 6 takima sirasina gore dagitilan bir miktar var
Bir de zaten her halukarda verilen paralar var

Sampiyon ile ucu ucuna ikinci olan (ucu ucunayi puan olarak soyledim) takim arasinda cok az fark oluyor , hakikaten cok az yani bir iki milyon TL nispetinde

Hatta ornegin ts ile puan puana bitirip averajla ikinci olsan , eski sampiyonluk payi ile halen daha cok prim alabilirsin

Mesela son iki macta 670 ve 335 bin , antalya macinda 335 bin gitti .. ne eder ? 1.340 milyon dolar , 5 milyon TL malesef
Tekrar arastirdim, Sinan hakli.
Tek bir fark var, siralama ödülü diye bir kategori var.
Gecen sene Besiktas birinci bitirdigi icin 27 Milyon, Basaksehir ikinci bitirdigi icin 21 Milyon, Fener ücüncü bitiridigi icin 15 Milyon, biz ise dördüncü olarak 10 Milyon siralama ödülü almisiz.

Tereddüte düşürdünüz ama GS-BJK-FB-TS-BS hepsi şampiyon olsa da olmasa da şampiyonluk sayıları kadar prim alıyor.Ayrıca ilk 5 veya ilk 6 sıralamaya göre prim alıyor. Fenerin 1. olup bizim 2. olduğumuz yıl aradaki para farkı 9-10 milyondu.
Benim bildiğim
1-katılım payı
2-galibiyet-beraberlik ödülü
3-sıralama ödülü
4-eski şampiyonluklar payı

Aynen doğru bu

Gecen yila dek ilk 4 degil ilk 6 ya ekstra odeme vardi , bu sene degismis ise takip edemedim , ama muhtemelen ilk 6 dir yine

Aynı tartışmayı Sarperle geçen yıl 1-2 sayfa yaptık.Adama ispatlı örneklerle geldim ve haklı çıktığım doğrulandı.Adam aynı tartışmaya yine inkar ederek girdi :D Senin aklını karıştıran oydu :)
Yok, ben kendim öyle sanıyordum. Şampiyonluk için özel prim olmaması bence saçma. Yinede, getirisi fena değil, sıralama primi, her ne kadar çok aşırı fark olmasa bile, şampiyonluk sayısı, Şampiyonlar Ligine direk katılımın yanında, yeni sezon Forma ve Kombine satışlarına etkisi.

Yok, ben kendim öyle sanıyordum. Şampiyonluk için özel prim olmaması bence saçma. Yinede, getirisi fena değil, sıralama primi, her ne kadar çok aşırı fark olmasa bile, şampiyonluk sayısı, Şampiyonlar Ligine direk katılımın yanında, yeni sezon Forma ve Kombine satışlarına etkisi.

Şampiyon direkt cl katılım paranın babası burda zaten üstüne dediğin gibi dolaylı olarak etkisi çok fazla + olarak direkt gelir olarakta şampiyonluk sayın kadar prim alıyorsun her yıl en son ne oldu bilmiyorum ama iyi para bırakıyor.

Üst Alt