17/18 H:10 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 29 Ekim - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünkü maçın ilk yarısı nda dengeli bir oyun vardı... ne zaman iki takım da 10 kişi kaldı o zaman işler değişti. Okay gibi savunma anlamında iyi olsa da pres annında saçmalayan adamlara gün doğdu.. bir kişinin eksik olması çok şeyi değiştirir. daha geniş alanda hareket imkanı okayın yetenek eksikliğini gölgeledi.. ha takımımız çok mu iyiydi.. tudorun gomisi çıkartmasına hala anlam veremiyorum. koşan bir takımla oyunu karşıya yığarsanız eren iş yapar. ama bunu hiç yapamadık. Galatasaray Tolga ile daha garantici bir oyun oynuyor belki ama tolga topla çok yavaş. bu arada yasin nedir ya... Sinan GÜmüş ne zaman denenecek Biraz risk be tudor... Trabzonspor da taraftar forumlarınada söylendiği gibi çok iyi bir oyun oynmadı...

Medya'da Trabzonspor inanilmaz abartildi. Riza Calimbay cok dogru taktik ile maca cikmaktan basliyarak, Galatasarayi oynatmadi diye bitirdiler devami sozu.

Ben hangi mac'i izledim cok merak ediyorum. Devamli orta saha'da aciklik veren Trabzonspor degilmiydi? Galatasaray'i durdurmanin tek yolu hakemi satin olmak oldugunu ogrenmis olduk.

1ci yari Tolga ile en az 3 defa kontra'ya ciktik, adam gibi paslasma yapmis olsaydik, kolayca kazanmis olurduk mac'i.

Trabzon'da, Riza'da abartiliyor. Bu hafta yine kaybederler aglarlar.

hayatımda böyle iğrenç bi maç izlemedim.hocası ayrı hakemi ayrı....süper finalde fenere o 2-1 yenildiğimiz maçtan daha cok can sıktı.2.yarı maç oynanmadı gibi bişey.sürekli durdu oyun.Allah trabzonun da belasını versin,o hakemin de.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt