17/18 H:11 | Beşiktaş SJ 80-78 Galatasaray Odeabank | MS | 16 Aralık | beIN Sports 3 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:11 | Beşiktaş SJ 80-78 Galatasaray Odeabank | MS | 16 Aralık | beIN Sports 3

Sporda var bunlar , takim biraz toparlanmis gorunuyor son maclarda

Adam bütün sinerji ve camia şansını aldı götürdü. Berbat bir yönetim var çünkü. Hiç bir yerde hakkını arayamıyor. Önüne geçen hakkını yiyor, diğerleri kollanıyor ses yok.

Canaydın sonrası başımıza gelen en kötü şey bu Dursun.

Adam bütün sinerji ve camia şansını aldı götürdü. Berbat bir yönetim var çünkü. Hiç bir yerde hakkını arayamıyor. Önüne geçen hakkını yiyor, diğerleri kollanıyor ses yok.

Dursun dursun, hiç yaşamadığımız son maçta şampiyonluk kaybetme travmasını bile yaşayabiliriz.

2 sayiyla kaybedilen macin faturasi neden hemen baskana kesiliyor anlamiyorum

baskanin basketboldaki durumu zaten 2 sayilik maglubiyetle izahi olmayan derecede zayif ve basarisiz

ama bir hucumla mac 81-80 bitse baskan basarili mi olacakti

baskanin basketboldaki durumu zaten 2 sayilik maglubiyetle izahi olmayan derecede zayif ve basarisiz

Faturayı başkana maç özelinde mi kesiyorum ki. Geldiğinden beri bas bas bağırıyorum. Olumsuz bir durum olduğunda ise hatırlatmak da beis görmemem normal sanırım.

Uğursuz, beceriksiz, Galatasaray kültüründen bir haber, hakkımızı savunmaktan aciz adamın teki. O kadar camia içinde adamsınız. Bir örgütlenme hareketi nasıl olmuyor, nasıl bu kadar rezil duruma isyan edilmiyor anlam veremiyorum.

Gidip izzeti ikram iyiydi diye resim atıyorsun. Onu da yap ama şu işlerle de ilgilenilsin yanında. İlla sen değil muhattabı bunun. Senin yaşadığın gibi yaşayan tüm üyelere diyorum bunu.

Faturayı başkana maç özelinde mi kesiyorum ki. Geldiğinden beri bas bas bağırıyorum. Olumsuz bir durum olduğunda ise hatırlatmak da beis görmemem normal sanırım.

Uğursuz, beceriksiz, Galatasaray kültüründen bir haber, hakkımızı savunmaktan aciz adamın teki. O kadar camia içinde adamsınız. Bir örgütlenme hareketi nasıl olmuyor, nasıl bu kadar rezil duruma isyan edilmiyor anlam veremiyorum.

Gidip izzeti ikram iyiydi diye resim atıyorsun. Onu da yap ama şu işlerle de ilgilenilsin yanında. İlla sen değil muhattabı bunun. Senin yaşadığın gibi yaşayan tüm üyelere diyorum bunu.
Merak etme renkdasim mayısta Alemin Kralı Efsane Büyük Başkan Ünal Aysal Beyefendi Galatasarayimizi tekrardan şanladirmak için geri geliyor. Hayırlısıyla güzel günler yakın meşaleyi yakın.

Herkesin duygusuna tercuman olmaz bu soyledigim ama genel kani asiri tepki verildigi yonunde

"hemen hemen" hangi 5 er 10 ar senelik zaman dilimini secersen sec (son 30-35 senede) Gs futbol icin konusuyorum tartismasiz hem ulke ici hem de enternasyonel alanda en basarili kluptur

seyircinin sabirsiz , toleranssiz ve acgozlu tavri bizlerde yok , genel sebep olarak bunu soyleyebilirim

bireysel soylersem , bende seyirci olarak da yok zaten bu basarili olma takintisi ama kongredekilerin buyuk kismi salondan cikip tribune gelince aslinda sizle ayni oluyorlar

Dursun özbekin başkanı olduğu bir klübün hiçbir branşı başarılı olamaz,hatta ertesi günü zevzek konuşup lideriz falan der

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkesin duygusuna tercuman olmaz bu soyledigim ama genel kani asiri tepki verildigi yonunde

"hemen hemen" hangi 5 er 10 ar senelik zaman dilimini secersen sec (son 30-35 senede) Gs futbol icin konusuyorum tartismasiz hem ulke ici hem de enternasyonel alanda en basarili kluptur

seyircinin sabirsiz , toleranssiz ve acgozlu tavri bizlerde yok , genel sebep olarak bunu soyleyebilirim

bireysel soylersem , bende seyirci olarak da yok zaten bu basarili olma takintisi ama kongredekilerin buyuk kismi salondan cikip tribune gelince aslinda sizle ayni oluyorlar

Çok daha başarılı olmalıydı. Aynı şeyleri rakip takımlar yapsa asla geri adım atmaz. Medya da niye böyle güçsüzüz. Kulüp niye istikrarsız başarı da süreklilik konusunda( şampiyonluk olamadığımızda ilk 2 ye bile giremiyoruz ). Neden 2 sene de çöp oluyor tüm kadrolar. Bunları artık çözmeliyiz.

Her sene şampiyonluk beklemez taraftar. 3 tane rakip var zira. Ama 5 senenin 2 veya 3 ünde olmak da makul. Geri kalan sezonlarda ise hep yarışın içinde olmalı. O saha o zaman her maç 40.000 olur.

Diğer branşlar neden profesyonelleşmiyor. Kendi bütçeleri içinde döndürülüp firmalara devredilebilir pekala. Fenerbahçe Ülker ile bunu yaptı kısmen ve doğru çöpçü ile durumları ortada.

Bu kadar ezilmeye müsamaa göstermemeniz lazım. Ben üye olsam örgütlemek isterdim .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

adam gibi sponsor bulamazsanız böyle olur kapatın şubeyi yada 15 milyonluk sponsor bulun elalem nasıl buluyosa bulsunlar koskoca galatasarayız bide salon yapıyoruz şu rezalete bak

Sponsor bulunmaz , sponsor olunur. Sponsorluk bir alisveristir yani once parayi verip bu sponsorluk urununu birinin talep etmesi lazim ki alisveris baslayabilsin

birden cok talip varsa o zaman gelir yonetim devreye girer secim acisindan

gel bize sponsor ol mu denir , dedim diyen yonetim de dogrulari soylemiyordur emin olun

basari konusuna gelince , her 5 senede 3 kere biz sampiyon olacaksak fb ile bjk , diger surpriz adayi takimlar ne olacak ? Sporda bizim diger rakiplerimiz uzerinde maddi , siyasi veya hic bir alanda boyle bir dominantligimiz yok , olmasi da normal degil , bir gerekcesi yok

Yo tabiiki tek maglubiyetle olmaz.

Geldigi gunden beri bu kulup kupa, sampiyonluk veya herhangi bir bransta derbi galibiyeti gormedi !!!

Üst Alt