17/18 H:11 | Galatasaray 5-1 Gençlerbirliği | MS | 3 Kasım - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DN2-uqFWsAE7_UR.jpg

Bu maç çok yanıltıcı oldu başak maçına 3 lü çıkarsak farklı kaybederiz.Gençler bile 1-0 dan sonra 15 dk filan orta sahada bize üstünlük kurdu ve kalemizde baskı yaptı.2 bulduktan sonra çözüldüler. Başak zor gol yiyen hızlı kanatlara sahip eğer 3-5-2 yaparsak bizi duman ederler.Serdar aziz olmaması çokta önemli değil önemli olan 4 lü defans solda linnes mecburen kanatlara gary ve yasin olmalı tolga yada ndiaye den birisi ortada olmalı.Eren iyi oynadı ama gomisle ikisi başak maçına çok lüks olur.Ama tudor burnunun dikine gitmeyi seven bir adam 3 lü çıkacak ahmet yada koray la ve kaybedicez gibi gözüküyor umarım yanılırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taraftarın gördüğünü tudor göremedi.Yazık

Utanc tablosu bee kimin aklina gelirdi 5-1'lik bir skor pazarimizi zehir ettiler tuhh size. Tudor derhal kovulmalidir buyuk takim hocasi hic bir zaman olamaz.

Fener'in evinde berabere kaldığı, Başakşehir ve Bjk'nin yenildiği takımı 50 dakikada paramparça edip son dakika 40 dakika piknik yapmıştık.

Good old days..

ben kötü durumdayız demedim ki? Good old days= Eski güzel günler.. Bu şimdinin kötü olduğu anlamına gelmez.

Good old days daha çok kötü günlerde eskiyi yat etmek için kullanılır bence. Tudor’a selam çakmışsın :) Son 8 haftayı düşününce iyiki
başımızda değil

Arkadaş neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz ya? Ne var bunda? Yanlış bir cümlem mi var? Hatırlatma yapmak suç mu? Halbuki son derece takımımızı öven,keyif verici bir cümle kurdum.
Senin dediğin gibi 50 dakika paramparça ettiğimiz falan yoktu hatta ilk yari iyi bile oynamadık ilk golü bulmamıza rağmen, ilk yarı bitmeden 2.golü ikinci yarının hemen başında 46.dakikada da 3.golü atınca ipler koptu Gençler de zaten. 3 gol attık belki ama paramparça etmek demek oyun olarak ezmek demektir.

Bu macla ilgili eleştirileri bi sen hatırlamıyorsun herhalde 5-1 kazanımıza rağmen çoğunluk memnun değildi. Hatta ilk yarı çok kötüydük kabız olmuştuk, çıkıyorsun burada saçmasapan övgülerde bulunuyorsun. Tabi ki rahatsız eder insanları.

sent via GSC

Son düzenleme:
Üst Alt