17/18 H:12 | Fenerbahçe 4-1 Sivasspor | MS | 19 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:12 | Fenerbahçe 4-1 Sivasspor | MS | 19 Kasım

bir yandan yine puan kaybetmelerini istiyorum. cok keyifli oluyor. diger yandan olasi bir puan kaybinda acaba diyorum? acaba azizin sonu gelirmi? gerci azizin gitmesinide istemiyorum. karmasik duygular icerisindeyim. böyle askin izdirabini..

aziz mecnuna rica eder, bir maçlığına show yaparlar, başka bir seçenek olacağını sanmıyorum. ama mecnun bedavaya yaparmı bu işi, o soru işareti

Biz Kayseri,Sivas ve Bursa'yı yenerken herkes kolay diyordu ama şimdi Fenerbahçe favori bile diyemiyoruz. Gerçekten iyi geçtik o dönemi. Bizim 8 maçta 22 puan aldığımız dönemi Fener daha 2 maçta 4 puan kaybıyla geçti.

Valbuena,Isla,Neto ve Alper yok. Sivas favori bile denebilir bence. Seyirci de gelmez.

Fener eğer erken bir gol yerde o stadı aykutun başına yıkarlar.

O yüzden eğlenceli geçmesi muhtemel bir maç bizim açımızdan. Sivaslı forvet Kone'ye güveniyorum bu konuda.

Aykutla taraftarı arasındaki bağ koptu zaten. İstifa etmemesi çok iyi oldu. Ne kadar puan kaybederlerse o kadar iyi. Beter olsunlar

Üst Alt