17/18 H:13 | Antalyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 26 Kasım - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:13 | Antalyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 26 Kasım

Fenerbahçe her zaman en tehlikeli rakibimiz diye söyleyen biriyim. Ama senin o dediğin uslüp temenni gibi duruyor.

Algısı bu olunca da karşında normal bir cevap bulamazsın.

dostum bu muhabbet baydi artik , huzurla yorum yapmak istiyorum ben , dun tinerci yarin kus , oteki gun hukumet destekcisi takimin yaveri ... hayir salladigimdan degil de , bu konularda bana satasildikca ben de cevap veririm , konularin icine edilir , bunu istemiyorum

o yuzden benim yorumlarimi hangi takimla iligli oldugundan bagimsiz olarak degerlendirin , biktirdi bu muhabbet

bir adam dun bjk li diyordunuz , simdi fb li mi olduk , arada basaksehir maceram oldu .. komedi yani ... neyini temenni edecegim , tahmin bu , gidisata gore yorum

dostum bu muhabbet baydi artik , huzurla yorum yapmak istiyorum ben , dun tinerci yarin kus , oteki gun hukumet destekcisi takimin yaveri ... hayir salladigimdan degil de , bu konularda bana satasildikca ben de cevap veririm , konularin icine edilir , bunu istemiyorum

o yuzden benim yorumlarimi hangi takimla iligli oldugundan bagimsiz olarak degerlendirin , biktirdi bu muhabbet

bir adam dun bjk li diyordunuz , simdi fb li mi olduk , arada basaksehir maceram oldu .. komedi yani ... neyini temenni edecegim , tahmin bu , gidisata gore yorum

objektif bakamıyorsun olaylara kabul et

taraftarlığın gözlerini kör etmiş

belhandanın kendini atışına ancak holigan biri penaltı der

senin gibi

Gs holigani bile oldugumu kabul etmezken kalkip her yorumda yok bjk li ,yok fb icin temenni denirse sacmalik olur yani , kast ettigim bu

birakin bu isleri artik

Bunlar da yetişti bize. Haftaya bjk'ye yenilirsek çarşı bir anda karışmış olacak, bunlar da farkı 3'e kadar indirme şansını yakalayacak. Devreye 4.bile girme ihtimalimiz mevcut hali hazırda. Ama alınacak bir galibiyetle de bir anda hem bjk'yi taca çıkarma şansı hem de fb ile minimum 2 maçlık makası koruma fırsatı var. Ligin açık ara en kritik haftası olacak, geleceğe büyük ölçüde ışık tutacak. Tam bıçak sırtı.

Bunlar da yetişti bize. Haftaya bjk'ye yenilirsek çarşı bir anda karışmış olacak, bunlar da farkı 3'e kadar indirme şansını yakalayacak. Devreye 4.bile girme ihtimalimiz mevcut hali hazırda. Ama alınacak bir galibiyetle de bir anda hem bjk'yi taca çıkarma şansı hem de fb ile minimum 2 maçlık makası koruma fırsatı var. Ligin açık ara en kritik haftası olacak, geleceğe büyük ölçüde ışık tutacak. Tam bıçak sırtı.
başaksehir yarın kayseri ile oynuyo.fener haftaya kasımpaşa ile oynuyoki rahatca puan verebilir.basaksehir kasımpaşa ve sivas deplasmanına gidecek.besıktaşın kayseri deplasmanı falan var.her sekilde telafi edebiliriz puan kayıplarını.

Okuduğum mesajlarında Galatasaray ile ilgili objektif baktığın şeyler rakipler için geçerli olduğunda daha övücü oluyor.

Latovlevici takımın en teknik ve iyi transferi vs demiştin sene başında. Futbol içi yorumlarının isabet oranı da düşük zaten üstüne.

Holiganlık kısmına katılmıyorum. Sen sadece olaya zevk olsun diye bakıyorsun. Aksine taraftarlık duygun zayıf. Belhanda'nın penaltı pozisyonu vs de futbol kurallarından bile çok anlamadığın için olsa olsa bana göre. Maç içi refleks ise bilemem o herkeste oluyor o ayrı.

hepsine katilirim da belhanda ne alaka ? digerleri onemli olcude dogru cikarimlar .. futbol kurallarindan anlamadigimi kesinlikle kabul etmem , fakat oteki dediklerin dogru diyebiliriz

Üst Alt