17/18 H:15 | Galatasaray 4-2 Akhisarspor | MS | 9 Aralık - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şükrü insan önce yazılanları bir anlamalıki fikir yürütülen konuya cevap verebilsin, olayı başka bir çerçeveye çekmesin. Biz deminden beri Aileye vurgu yapıyoruz senin verdiğin cevaplar naif, aptallık ve Fatih Terimin kızına yönelik sanal alemin gizliliğine güvenip böyle iğrenç yazılar.

Bak Şükrü ben üzerine bir naiflik daha ekliyorum. Biri gitsin bir Aileye, bir Aile bireyine böyle bir ortamda sataşsın, orada olanların yarısı o sataşan kişiyi yerle yeksan ederler.

Kaç kere stadyuma geldin bilmiyorum ama ben bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi, rakip takımın simgelerini net bir biçimde taşıyan giyim ile gelen kişileri, Aileleri gördüm.
Ben de sırf sen bunu görmedin diye bahsettiğim olayların Turkiyede yaşanmadığı anlamına gelmediğini anlatmaya çalışıyorum Kenancım

Biraz mantıklı düşünmeye çalış. Türkiye futbol fanatiklerle dolu bir ülke, bu fanatiklerin arasında maç sırasında alkol tüketen holiganlar var. şimdi bunlar beşiktaş formasını giyen birisini görünce hiç mi bir şey demeyecekler?

Naif olmak istiyorsan ol ama ben stadda ailesi ile beraber olan kişilere bile hakaret edebildiklerini düşünüyorum.

Ben de sırf sen bunu görmedin diye bahsettiğim olayların Turkiyede yaşanmadığı anlamına gelmediğini anlatmaya çalışıyorum Kenancım

Biraz mantıklı düşünmeye çalış. Türkiye futbol fanatiklerle dolu bir ülke, bu fanatiklerin arasında maç sırasında alkol tüketen holiganlar var. şimdi bunlar beşiktaş formasını giyen birisini görünce hiç mi bir şey demeyecekler?

Naif olmak istiyorsan ol ama ben stadda ailesi ile beraber olan kişilere bile hakaret edebildiklerini düşünüyorum.
Sen o zaman öyle düşünmeye devam et. Ben bizzat kendim tecrübe ettiğim naifliğe devam ediyorum.

[FONT=&quot]Son 6 sezonda Galatasaray’ın 2 farklı mağlubiyetten geri dönüp kazandığı maçlar.

[/FONT]
DQvp5GjU8AAmBFl.jpg

Ultraslan'ın sesini çıkartmadı stadın geri kalanı. Stad 3/4 ve 1/4 olarak bölünmüş durumda resmen. İşler iyi gidince herkes bir şekilde idare ediyor ama işler kötüye gidince başını kuma sokup biz destek veriyoruz yeaa, kötü gün taraftarıyız yea diyen kesimi kimse istemiyor stadta, para babaları dışında.

Bu muazzam anlardan sonra sesimi kaybettim. Herhalde bu senenin tezahürata eniştem katıldığım andı.

Dakika 70 de gidip skor 3-2 ve takım 20 kişi iken telefon feneri ile nevizade geceleri söyleyecek kadar arabesk taraftar oluşumudur bozuk duruşuna ilaveten. Şu statta eğer böyle bayık atmosfer oluşuyorsa sebebi bu çıkarcılar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu muazzam anlardan sonra sesimi kaybettim. Herhalde bu senenin tezahürata eniştem katıldığım andı.

Dakika 70 de gidip skor 3-2 ve takım 20 kişi iken telefon feneri ile nevizade geceleri söyleyecek kadar arabesk taraftar oluşumudur bozuk duruşuna ilaveten. Şu statta eğer böyle bayık atmosfer oluşuyorsa sebebi bu çıkarcılar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İki gündür sesim kısık benim de, çileden çıkardılar. Maçın hiç içinde değiller. 80'den sonra takım düşmüş Karabük maçı gibi her an bir sakarlık bir hakem uydurması ile yiyecekmişiz havası varken laylaylay takılıyorlardı. Olacak iş değil.

Üst Alt