17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık

3’lü çıktığımız tüm maçlarda verimsiz, çaresiz, kısır, pas yapmaktan aciz, kilitlenmiş bir takım görüntüsü verdik. Buna rağmen bu maça 3’lü ile başlamak akıl almaz bir olay. Adam kattiyetle hatalarından ders çıkarmıyor, ne cins bir hastalıklı beyin yapısı var tahmin bile edemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bombok bir hayatimiz var.
Gelecege dair umudumuz yok.
Belkide bir hata yapip gonul vermisiz renklerine hayatamizda onemli bir yer ayirmisiz.
Olacak is mi lan bu.
Yeneriz yeniliriz eywda
Sahada 11 tane dingilin deli s**miş gibi ordan oraya kosmasini ruhsuzlugunu
Kenardaki hiyari kabullenemiyorum.

Bombok bir hayatimiz var.
Gelecege dair umudumuz yok.
Belkide bir hata yapip gonul vermisiz renklerine hayatamizda onemli bir yer ayirmisiz.
Olacak is mi lan bu.
Yeneriz yeniliriz eywda
Sahada 11 tane dingilin deli s**miş gibi ordan oraya kosmasini ruhsuzlugunu
Kenardaki hiyari kabullenemiyorum.

Naptın şimdi Sinan bu mesajı alıntılayıp yaşam tarzını eleştirir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor zaten Allahlık hadi onu anladık da, ey Muslera şu kornerlerde niye direğe adam koymazsın. Bize her korner penaltı gibi. BJK maçını izledim Fabri kornerlerde direğe adam koydu. Çok mu zor şunu yapmak. Bizim gibi korner kabusu yaşayan bir takım niye bunu hiç düşünmez. 2.golü yemesek bu maçı çevirirdik. Yenilginin en büyük sebebi zaten malum. Tudor'un saçma sapan üçlü defans hastalığı, Garry yerine Yasinle başlaması.... 10.dakikaya kadar Denayer 3 kere saçmaladı, o anda müdahale etse golü de yemezdik. Dörtlü defansa dönüp Denayer sağbeke, Maicon stopere geçecekti.

Mehmet Demirkol: "Galatasaray'ın savunma göbeğinde Ahmet ile Denayer vardı. Kimse kusura bakmasın, Karabükspor'da bu göbek zor oynar"

barcelona deportivo maçını izliyorum deportivo zorluyor barçayı en çokta bu koyuyor rakip kaleye gidiyorlar en azından biz ilk 45 te şut bile çekemedik lanet olsun

maçtan önce futbolculara bu maç siz kendi bildiğiniz gibi oynayın, bu maç başınızda td olmayacak diye birşey denseydi bile bu derece berbat oynamazlardı.
belhanda
feghouli

bu 2 isim gayet açık şekilde protesto ediyor birşeyleri.
zaten belhanda 2 hafta önce açıklamalarında da açık açık belli etti bazı şeyleri.

rahat rahat şampiyon olacığımızı düşünüyorduk lan daha bir ay önce. Nerden nereye. Gerçi ben Tudor'u yine istemiyordum ama bu kadar olacağını beklemezdim.

Üst Alt