17/18 H:17 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 24 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tinerci hocaları takımı bu maça kargalara karşı gibi hazırlayamayacaktır. Bundan hepimiz hemfikiriz herhalde.

Goztepe yenerse fark 2'ye iniyor galiba.Diger bir degisle mac buyuk mac haline geliyor.Tudor 3lu falan cikabilir yine.Tehlikeli musabaka acikcasi.

Saka maka lig gidiyor.Kovun su herifi yaw.

Goztepe yenerse fark 2'ye iniyor galiba.Diger bir degisle mac buyuk mac haline geliyor.Tudor 3lu falan cikabilir yine.Tehlikeli musabaka acikcasi.

Tudor kalırsa 5. veya 6.-7. lık ile bitiririz. (Fener, Başak, Beşiktaş ve Trabzon kesin geçer Göztepe/Kayseri'den biri de kesin geçer. İkisi birden de geçebilir.

Tudor giderse ve Terim gelirse 2. oluruz maksimum.

Özbek giderse, görevde iken yönetim düşerse veya vefat falan ederek başkanlıktan düşerse çok ortalama biri bile gelse şampiyon oluruz Hamza bile gelse.

Tudor dan kurtulmak kolay..

16 milyon euro gömdüğümüz Çöl bedevisi ve obez ağır kağnı brezilyalıyı ne yapacaz..

İnanılmaz kazık yemişiz yazık günah komisyoncular bi otel dikerler artık beyoğluna

Son düzenleme:
Tudor kalırsa 5. veya 6.-7. lık ile bitiririz. (Fener, Başak, Beşiktaş ve Trabzon kesin geçer Göztepe/Kayseri'den biri de kesin geçer. İkisi birden de geçebilir.

Tudor giderse ve Terim gelirse 2. oluruz maksimum.

Özbek giderse, görevde iken yönetim düşerse veya vefat falan ederek başkanlıktan düşerse çok ortalama biri bile gelse şampiyon oluruz Hamza bile gelse.

Terim ile rakipleri kılçık gibi ayiklariz bu fikstur ile.Digerlerine OK

Terim ile rakipleri kılçık gibi ayiklariz bu fikstur ile.Digerlerine OK

Sorun'un büyük bölümü bu Dursun'da. Yönetimde Terim'i huzurlu çalıştıracak ortam bile yok.

Albayrak vs olsa 10 puan fark ile şampiyon olurduk derdim.

Hocanın net biçimde şu an mevcut yapı ile arasını düzeltecek birileri lazım.

Üst Alt