17/18 H:17 | Kayserispor 0-1 Yeni Malatyaspor | MS | 24 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

a6752stsllogo.png

1875.png
c80ecv.png
130378.png

5G65oq.jpg

Süper Lig 2017/18 İlhan Cavcav Sezonu 17. Hafta
Kayserispor - Yeni Malatyaspor
Kadir Has Stadyumu
24 Aralık 2017
14.00

Kayseri şampiyon olsun ya. Başakşehir gibi siyasi takımı istemem. Tinercilerden bıktım artık. Fb olursa eşitleniyoruz. O yüzden Kayseri olsun. Deli Sumi sevinsin.

Kayserispor yarın kazanırsa inanılmazı başarır. 2 senedir düşmeye oynayan bir takım,bu sene bambaşka bir kadro oluştu ve 33 puanla Bjk'nin 3 puan önünde,Fb ile aynı puan, Ts'nin en kötü ihtimal 2 puan önünde ve puan kaybı yaşarsak bizle de aynı puanda olacaklar.

Sene başı transferleri beğenmiştim,hatta bizim maçtan sonra herkes "küme düşer" derken ben bu sene en kötü ilk 10 yapacak takım demiştim ama bu performans beni bile şaşırttı.

Erol Bedir tartışmasız bu ligin en iyi başkanıdır. Geçen sene ilk yarı sonunda 12 puanla kesin düşecek denilen takımı aldı,ligde bıraktı ve şimdi zirveye çıkardı. Dursun Özbek yerine gelse keşke bıyık reyiz.

Kayseri büyük takımlar dahil en iyi futbol oynayan takımlardan bir tanesi bu maçı kazanırlarsa 33 puan olacaklar ve gerçekten ilk 4 için bir söz sahibi olacaklarına inanıyorum,Başakşehir ve Bjk galibiyetleri çalınmasına rağmen ligin zirvesine gelecekler

Kayseri kazansın istiyorum çünkü yarışta farklı takım görmek istiyorum. Sumudica ve Erol başkanım ile baya sempatik takım oldular. Hırçın Drogba kariyer zirvesini yaşıyor adeta. 2 senedir yürüyecek hali olmayan adam 35 yaşında bambaşka oyuncu oldu.

Bu maç nasıl bitirse bitsin bana göre ligin ilk yarısının en iyi takımı Kayserispor'dur. En iyi çıkış yapan Umut Bulut'tur.

Sampiyonluktaki ts ile beraber iki favorimden biri

goztepe ise eger hem bizi hem de bir sonraki haftayi fb yi deplasmanda yenebilirse ben de varim diyebilir

Üst Alt