17/18 H:18 | Antalyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 21 Ocak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:18 | Antalyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 21 Ocak

Halis görevini en iyi şekilde yerine getirdi.

Bjk'li oyunculara faul yapmak serbest,
Penaltı yapmak serbest,
Kart görmek yasak,

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

hakem maçı mikti adeta,yedi penaltıyı şerefsiz.bjk yine kollanmaya başladıgına göre gecen sezonki gibi,şampiyonluk bi hayli uzak bize.

Trabzon mağlubiyetinin baş kahramanı Halis, bu maçta da gösterdi nasıl bir satılık puşt olduğunu. Hakemlikten kazandığın para burnundan gelir inşallah.

Bu talisca da gizli forvet gibi işde. Oyun içinde varlığı yok gibi resmen. Ama giuliano gibi yakaladığı an af etmiyor genellikle işte

DUF8iUwW0AYINeC.jpg

Bu lige kesinlikle video hakem sart. Tamamen bir cözüm degil tabi ki ama dogru yola yönelik büyük bir baslangic olur.

Bugün Burak'in bariz ofsayttan golü vardi mesela, bu macta Medel'in elini vermediler. Neredeyse o pozisyonun birebir kopyasi Trabzon macinda da vardi orada penalti caldi hakem bayagi uzun tereddütte kalsa da.

Beni başkalarıyla karıştırma.Talisca ruhsuz bir adam, biraz problemli bir adam. Yoksa buralara gelmezdi.
Yok geçen sene iyiydi bu sene pek iyi değil diyerek oyuncu yorumlanmaz.Bir oyuncunun belli bir kalitesi vardır.Talisca çok yetenekli bir adam.Kiralıkda olsa buraya getirip oynatmak çok büyük bir başarıdır.

Q7 tam bir şovmendir. Saha içerisinde iyi top taşıyor, rakip falan geçiyor fakat üretkenliği inanılmaz kötüdür. Q7 Şu rezalet ligimiz dışında ancak çinde,katarda falan oynar.
ikisinden birini seç dediklerinde Q7 i seçiyorsan zaten hiç tartışmayalım.

O zaman sana gore Selcuk hala Xelcuk yani, hani hala belirli bi kalitesi var ya. Bi kac yil onceki performansini begenip simdi begenmemek olmaz ya?

NOT: Olaya senin baktigin acidan bakinca (yani q7 nin yasini ve buna bagla performans dusuklugunu gormezden gelir ve belirli kalite/yetenek uzerinden yorum yaparsam), hic kusura bakma ama Talisca Q7 nin yanina bile yaklasamaz.... Suan dunyanin en iyi 2 oyuncusundan biri olan CR7 bile Q7 benden iyi dedi kalite/yetenek olarak ama disiplinsiz felan filan iste... Haklisin Talisca genel kalite/yetenek olarak Quaresmadan iyidir dersen tartismayalim bile :hat:

Son düzenleme:
O zaman sana gore Selcuk hala Xelcuk yani, hani hala belirli bi kalitesi var ya. Bi kac yil onceki performansini begenip simdi begenmemek olmaz ya?

NOT: Olaya senin baktigin acidan bakinca (yani q7 nin yasini ve buna bagla performans dusuklugunu gormezden gelir ve belirli kalite/yetenek uzerinden yorum yaparsam), hic kusura bakma ama Talisca Q7 nin yanina bile yaklasamaz.... Suan dunyanin en iyi 2 oyuncusundan biri olan CR7 bile Q7 benden iyi dedi kalite/yetenek olarak ama disiplinsiz felan filan iste... Haklisin Talisca genel kalite/yetenek olarak Quaresmadan iyidir dersen tartismayalim bile :hat:

Selçuk konusu 4,5 senedir süre gelen bir mevzu. Selçuk örneği olmamış.Selçuk belli bir süre sonra fiziksel yetersizliğinden dolayı alternatif olması gerekiyordu. Sözleşme dahil bu sürede çok fazla hata yapıldı.Sen ise 1 senede adama evrim geçirtiyorsun.

q7 konusunda ben geçmişden bahsetmedim. Şu andan bahsediyorum.Şu an talisca mı q7 mi diyorum.Tabikide ikiside aynı yaşda olsa, aynı döneme denk gelseler q7 yi seçerim.Genelleme yaparak Olayı çarpıtma.

Üst Alt