17/18 H:19 | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | MS | 26 Ocak - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:19 | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | MS | 26 Ocak

Sivas dan korkmuyorum zaten. Büyüklere karşı oynadıkları en iyi futbol bize karşıydı galiba ilk haftalarda.

Kasımpaşa yı ama fena bulmadım ama savunmaları vasat baya. Konter fırsatı vermemek gerekir.
en cok robinhoyu merak ediyorum.kone zaten zamanında şerefsizlik yapıp bize gelmedi,yine hırslanacaktır

Ee sence verme ihtimalleri kaldı mı yüzde 1 bile değil bu saatten sonra gelmesi

mesela yani

İlk yarıyı izledim.
Rezalet bir kasımpaşa kalecisi vardı.

Kargalar da iyi bastırıyordu.
İkinci yarı nasıl oynadılar bilmiyorum ama bu kargalar sahaların da puan vermezler.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Beşiktaşın bu sezon sadece 1 tane oyun planı var başka yok. Querasme ya ver orta açsın . Talisca yada Cenk nasıl olsa vurur kafayı. Cenk te ayrıldı. 2 haftadır Talisca bu oyun planını işletiyor. Başka oyun planları yok. Böyle nereye kadar gidecekler göreceğiz. Bu oyun anlayışında q7 yada talisca olmasın zor gol bulacakları aşikar. Love bu oyun anlayışına uygun bir oyuncu değil. Beşiktaş iyi gitmiyor. Şampiyonluk yarışından kopmaları 1 beraberliğe bakar. Yarışı sürdüreceklerini sanmıyorum.

Kenan Ünal

Dediklerimi daha iyi anlamışsındır umarım bugün. Lafımın hala arkasındayım. Ndiaye olayından sonra gelen tepkilere bak. Galatasaray taraftarının büyük bir kesimi aptaldır.

Kenan Ünal

Dediklerimi daha iyi anlamışsındır umarım bugün. Lafımın hala arkasındayım. Ndiaye olayından sonra gelen tepkilere bak. Galatasaray taraftarının büyük bir kesimi aptaldır.
Ne var tepkilerde? Zayıf olan orta saha daha da zayıflıyor. Yerine adam alınacağı muamma, hatta bana göre hiç transfer yapılmayacak. Rakiplerin Tudor sağolsun ya önünde ya da ensende ve Kadro olarak pek aşağı kalır yanları yok. Şampiyonluğu etkileye bilecek bu hamle sebebi ile taraftarın tedirgin olmasının nesi aptallık ben pek çözemedim.

Ne var tepkilerde? Zayıf olan orta saha daha da zayıflıyor. Yerine adam alınacağı muamma, hatta bana göre hiç transfer yapılmayacak. Rakiplerin Tudor sağolsun ya önünde ya da ensende ve Kadro olarak pek aşağı kalır yanları yok. Şampiyonluğu etkileye bilecek bu hamle sebebi ile taraftarın tedirgin olmasının nesi aptallık ben pek çözemedim.

Ndiaye aman aman bir topçu değil. Tolga dan da o verimi alabiliriz. Yada yeni transfer yaparız. Olmadı Donk falan var. İllaki birşeyler yapılır. Ayrıca gelen parayla. Sol bek+ forvet, sol bek+orta saha kombinasyonları yapabiliiz. Taraftar Ndiaye i satyıyoruz diye yönetimi istifaya davet edecekler neredeyse. Bunu normal mi görüyorsun yani.

Ndiaye aman aman bir topçu değil. Tolga dan da o verimi alabiliriz. Yada yeni transfer yaparız. Olmadı Donk falan var. İllaki birşeyler yapılır. Ayrıca gelen parayla. Sol bek+ forvet, sol bek+orta saha kombinasyonları yapabiliiz. Taraftar Ndiaye i satyıyoruz diye yönetimi istifaya davet edecekler neredeyse. Bunu normal mi görüyorsun yani.
Furkan, şunun şurasında kalmış üç gün. Sen zaten zayıf olan bölgenin oyuncusunu satıyorsun. Elinde ne vereceği net olan Fernando kalıyor. Diğer üçünden birinin fayda sağladığı maç bir elin parmağını geçmez, bir diğeri rakip biraz baskı yaptı mı amatör oyuncular gibi eli ayağına dolanıyor ve sonuncu ise, Tolga, sakatlık riski yüksek bir oyuncu.

Transfer yapa bilecek durumda olan bir kulüp, 8-10 Milyon kar için oyuncu satmaz. Bu oyuncu satışı biriken ödemeler ve oyuncunun da gitme arzusu yüzünden gibi görünüyor.

Şu an yaptığımız hamleler şampiyonluğu riske atıyor ve şampiyonluk gittiği zaman kaybedeceğin para, bu oyuncunun satışından elde edilen kar dan çok daha fazla.

Böyle bir durumda taraftarın tepki vermesi kadar doğal bir şey yok. Bir bilmişsiniz taraftara yüklenmeyi, yahu adı üstünde taraftar. Tek arzusu başarılı olmak ve bu başarıyı riske edecek hamleler yapılıyor ise tepki verir. Buna kimse bir şey diyemez. İş işten geçtikten sonra tepki vermeye ne kadar meraklısınız yahu.

Gördüğün gibi hoca bizzat transferin kapandı demeye getirdi. Şampiyonluk gider ise bu kulübün beli bir kaç sezon daha doğrulmaz.

Son düzenleme:
Üst Alt