17/18 H:20 | Fenerbahçe 2-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Şubat - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Fenerbahçe 2-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Şubat

fb nin bu puan kayıplari iyi oldu. Başakşehir maçı kader maçı olacak onlar için. Eğer alamazlarsa bjk deplasmanında taraftarın gazını almak için oynarlar.
Trabzon ve Kayseri yenerse fb - bjk ye yaklaşacaklar. Trabzon hem bjk hem de Başakşehirle kendi evinde oynayacak. Kayseri fb ile evinde, başaksehir ve bjk ile deplasmanda.
Bizim fb maçına kadar 18 puan almamız şart.

sadece bikaç tanesini koyuyorum.sonra komple atarım hepsini.
STSL 14/15 H:31 | Fenerbahçe 1-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 13 Mayıs

mesaj 15le baslıyo
erciyes sürpriz yapar

inandığım bişey var,o yüzden söyledim.fenerbahçe denilen adi,şerefsiz takım ligin ilk yarısında hakemlerle çok güzel puanlar topladı.bunun bedelini ödeme zamanı geldi.:k19:
STSL 14/15 H:33 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | M.S | 4. YILDIZ BİZİM, KUPA BİZİM!
belki bu sefer bu zor maçı kazanamazlar:eek:
STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs
son 6 hafta kalmıs,bunu yazmısım
baba her maç final her maçççççççççççççççççççç.teker teker halledicez işi.

ben bu maçla yatıp bu maçla kalkıyorum da acaba hamza hamzaoğu aklından yine ne tür saçmalıklar geçiriyo?bıktık ulan.umutu düşündükçe
saçımı başımı yoluyorum.

6 maç kaldı,6 maç!bi zahmet odaklanın anam babam...musleraya acıyın artık,adam gibi takım defansı yapın lan!
dileğim gercekleşti,musleraya acıyın yazdıktan sonra son 6 maç sadece 1 gol gördük kalede.onda da sinan oynamıstı.rize maçı....
STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | M.S | 24 Mayıs
yarın güneşe iyi bakın,belki şampiyon oluruz:hat:
Mayıs Geldi Mayıs! bu konuyu da ben actım 28 nisan 2015te.fotolar paylaştım sinerji için,şampiyonluk geldi.

aziz_yildirimmaske.jpg

Üst Alt