17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat

Çok üzüldük bugun be, ne güzel rakipler puan kaybetmişti kazansaydık müthiş bişi olacaktı.Neyse artık önümüzdeki maçlara bakıcaz.

Birde merak ettiğiöim birşey var hangi deplasmana gitsek rakip takımın tribünler hep full oluyor. Kayseri olsun, malatya olsun sivas olsun hep dolu tribünler. Fb, bjk, başak maçlarındada öylemi acaba ciddi soruyorum?

Gelelim bize. Tudor aşağı yukarı 11i oturtmuştu ama sistemle kafayı bozmuştu. Hoca da istiyor oturtmak ama bir türlü deplasmanlarda o baskılı oyunu oynamadığımız için değiştirmek zorunda kalıyor

....................... Muslera..............
Mariano...Maicon... Xxxxx... Xxxxx
...............Fernando.....Xxxxx
...Garry................Xxxxx............Xxxxx...
...........................Gomis....................

Takımda yeri garanti 6 topçu var artık ki Fernando da gitti şuan 5 topçumuz var malesef..

Stoperde Denayer/Serdar
Solda Nagatomo /Lato/Linnes/Balta
Orta Sahada Tolga/Selçuk/Donktan 2si
Kanatta Feghouli /Sinan/Yasin
10 no da Feghouli /Belhanda

Bi an önce takımı oturtmamız lazım sürekli kadro değişecek yoksa. Rotasyona gerek yok sonuçta okadar

Mağlubiyetle ilgisi yok ama Muslera'nın ciddi ciddi sorgulanması gerekiyor.
Gomis, Tudor gittiğinden beri bir garip.
Rodriguez hücumda iyi ama Marizno ya hiç yardım etmiyor.
Hocanın, Ndiaye transferine tepkili olduğu her halinden belli. Ndiaye nin yeri dolmadığı için Belhanda yı oynatamıyor diye düşünuyyorum.
Nagatomo ilk maç olmasina rağmen vasat bir oyun stili var. Sol bek sol ayaklı olmalı.
Bu yenilgi şampiyonluğü hatta 2. liği bile etkileyebilir.
Psikolojik olarak çok önemli bir maç olacaktı.
Orta saha Belhanda-Selçuk olmalı.

yeni sezon bursadan harun gelmeli.
dünya stari olmasi gerekmiyor kalede ama ara sira top cikarip güven vermeli.
birde kendi kalesine durmadan gol almamali.

300 bin euroluk 1 tane zenci saatçi bile olur,8 numara alsaydık,sivasın agresifliğini kırabilirdik.

Tolga Donkla kıramadık.Bu sorunu agresif takımlara karşı deplasmanlar hep yaşayacağız.

Fernando - Ndiaye'den Tolga Donk'a.Osmanlı böyle çökmedi..

Iyi göt olduk yanlız öyle böyle değil çok güldük dalga geçtik son 2 gündür rakip takimlat ile buda bize ders olsun ayrıca böyle bir hayatı maçta böyle oyunayip puan kayıp etmek hiç ama hiç yakışmadı ne FT hocaya nede futbolculara resmen şampiyonluk maciyid

Maç öncesi bu maçta puan kaybına eminim umarım berabere kalırız demiştim. Nedeni fatih hoca, ortasaha falsn değil. Fatih hoca geldiğinden beri 3te 3 yapmışız. Bu maçtan sonra Fb maçına kadar 5 maç daha var. Görece kolay maçlar. Sivasıda yenseydik kadıköye kadar 9 da 9 olacaktıki bu pek mümkün değil. Şimdi rahat olun, kadıköye kadar 5te 5 yapacaz. Oraya kadar liderliği ele geçiririz

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt