17/18 H:21 | Beşiktaş 5-0 Karabükspor | MS | 10 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:21 | Beşiktaş 5-0 Karabükspor | MS | 10 Şubat

Ne de büröyn, ne Coutinho, ne Özil ne de bir başkası kartalişça dünyanın en iyi ofansif ortasahası

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beni taliscanin verdigi performans zerre alakadar etmiyor

bu performansi veren adami 2 senedir hangi bedele oynatiyorlar , onemli olan bu

senin donk , ahmet calik , tarik camdal gibilerine verdigin bonservis ve maas ile adam taliscayi oynatiyor

macta miydiniz sn bilgin

dbd21b290119592547ba241abdb2fca0.jpg

Cumartesi gecemi bjk nin resitaline ayiracak kadar futbolsever degilim

Her sey bir yere kadar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ligimizin ikinci yarısında karabükle iç sahada değil deplasmanda oynamak çok büyük avantaj olacaktır. Mesela geri kalan 14 maçın 7'si iç saha 7'si dış saha bu dış sahalardan birinde de karabük var o yüzden 8 iç saha 6 dış saha gibi düşünebiliriz kısaca çok büyük bir fikstür avantajımız var beşiktaş ise bu konuda büyük kayıpta sayılabilir çünkü deplasman yerine iç sahadaki maçta oynadılar ki iç sahada daha zorlu rakipleri de yenebilirler ama deplasman da yenemezler

Bjk korkulu rüyalar göreceği 1 aylık maratona giriyor işte ondan önceki son şovdu bu bundan sonrası ağlama ve isyan şeklinde geçecek.

Beni taliscanin verdigi performans zerre alakadar etmiyor

bu performansi veren adami 2 senedir hangi bedele oynatiyorlar , onemli olan bu

senin donk , ahmet calik , tarik camdal gibilerine verdigin bonservis ve maas ile adam taliscayi oynatiyor

Ee biz bunu terimin konusuna yazınca auuv oluyor terim mi başkan deniliyor. Satın hocamız özel dostluklarını araya sokacağını ağzıyla söylemişti terimden fazla dostluğu olan adam yoktur şu türk piyasasında. Yeri gelmişken bunu da not etmek istedim

Üst Alt