17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kasımpasa macı tahminimizden kolay gecmesi elimizde yeterki en az 60 dk hep önde basalım cünkü adamların savunma cidden berbat

eger geride beklersek hücum oyuncuları biliyoruz tehlikeli

Belhandanın kader maçı, trajik ama bence öyle. Bu maç kaybedilir ise Taraftar artık gerçekten tepki koymaya başlar ve bu öyle sosyal medya üzerinden yazma gibi olmaz. En önemli platformda, stadyumda görür bu tepkiyi.

Belhandanın kader maçı, trajik ama bence öyle. Bu maç kaybedilir ise Taraftar artık gerçekten tepki koymaya başlar ve bu öyle sosyal medya üzerinden yazma gibi olmaz. En önemli platformda, stadyumda görür bu tepkiyi.
belhanda yokken de kazanmalıyız,kayseri maçında oldugu gibi.sinan gümüş oynamalı bu maç.

Apo ‘nun hastanelik olduğu maçın aynısı olur gibi.. kazanırız ama hiç kolay olmayacak bu orta ile hiçbir deplasmanın favorisi değiliz malesef..

kasımpaşanın en zayıf tarafı hatta belki şu an ligin en zayıf bekleri kendilerinde.
nedeni kendileri bek değil aslen, devşirme bekler.
kalecisi fena sayılmaz.
ama bizdeki merkez oyuncuları ile selçuk donk tolga hangi ikisi oynarsa oynasın hiç fark etmez, maç kazanmamız çok zor.
iç sahada seyirci desteği vs neyse de deplasmanlarda hangi deplasman olursa olsun çok zor.
o yüzden maç başı hemen 2-0ı yakalamamız lazım.
ortasahamız ne üretken nede ısırgan.
tolga falan içler acısı durumda, normal olarak yedeğe çekildi ki yedek bile olamaz aslında ama bu durum onu çok etkilemiş. büyük ihtimal sene sonu şutlanır bir takıma.

Sinan oynar bu maçta umarım. Yasin hiç iyi değil bu yarı.

Konya Beşiktaş’ı yenerse ve haftaya da Beşiktaş Fener’i marizlerse en büyük aday biz oluruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kasımpaşa defans yapmaktan aciz bir takım isterse deplasmanda olsun bu maç kazanacağımızı düşünüyorum. Zaten kasımpaşa 'yı yenemeyeceksek şampiyonluk yoluna gitmeyelim hiç

4-4-2 Bam*Bam*Bam taktiği ile bizim olacaktır bu maç da yine ilk 45 dakika da biter diye düşünüyorum

36872.jpg

Antalyaspor a 3-4 atarız demiştim, eğer ikinci yarı sadece rölantiye almak için çıkmasaydık, 6 bile yapardık.

Bu maçı da 1-3 kazanacağımızı düşünüyorum.

Liderliği bir daha kolay kolay alamazlar bizden.

[FONT=&quot]Kasımpaşa(D)BursasporKarabük(D)Konyaspor

fener maçına kadar ki fikstürümüz.
hangi takım zorlar bizi bu maçlarda?[/FONT]

Üst Alt