17/18 H:23 | Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği | MS | 26 Şubat - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği | MS | 26 Şubat

Daha sağlam adımlarla gitmek lazım artık. Yine fırsat elimize geçti. Umarım tepmeyiz. Ama şu bir gerçek biz de kaybedebiliriz rakiplerde dört takımında 30. haftaya kadar birbirine yakın puanlarla ilerleyeceğini düşünüyorum.

bjk bu fikstürle şampiyon olursa tebrik ederim vallahi.

Heriflerin Malatya ve Alanya maçları hariç hepsi sıkıntılı maçlar zorluk anlamında . Puan olarak gerideler üstelik.

tebrik edilecek bi tarafları yok,hakem desteği ile şampiyonluk yarışındalar.quaresmaya fener macında yine kırmızı kart gösterilmedi.konya macında ciddi anlamda kollandılar.stadlarındaki maçta feghoulinin penaltısı verilmedi.say say bitmez...

Ayrıca şu anki haliyle tam 14-15 sezonuna benzedi. Hocalar ve kadro kaliteleri daha yüksek tabi. Rakipler de daha zorlu o zamana göre. Ama hikayesi benzer. Sezon içi yönetim ve hoca değişimine kadar. Sonu da aynı biter inşallah. Kolay olmayacak belki ama şampiyon olduktan sonrası hikaye. Bugün twitter'daki totemciler bile o günleri hatırlattı bana. :asd22:

Aynen o sezon da takimlar birbirlerine paslayip duruyordu sampiyonlugu. Fener, Besiktas ve biz potaya oynuyorduk.

Bu sezon Basaksehir var iste bir de arti olarak.

Bjk düdüklesin de Kadıköy'e en yakın rakibe 4 puan farkla gidelim dedin de,teknik olarak mümkün değil yani Bjk'nin bizim maçtan önce Başak'ı düdüklemesi.

Başak daha içerde kayseri sivasla oynayacak o maçlarda sıkıntı geçer. Bjkde düdüklerse bunları baya rahatlarız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

beşiktaş ts, gençler ve başakla oynayacak bu sıkışık fikstürde onlarda daha sivas ve kayseriyle oynayacaklar içeri de illaki takılacaklar. bizim kadıköye en yakın rakibe 4 puan fark atmış olarak gitmemiz lazım yoksa sıkıntı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben o maçı baz alarak söylemedim onu zaten. ihtimali baya zayıf ama 4 puan önde olarak c.tesi günü maça çıkmamız teknik olarak imkanlı. bi gün sonra kim kimi yerse yesin biz yenilsek bile yerimiz garanti olur onu kastettim

fenerle aynı puandayız ve onların büyük maçı kalmadı anadolu takımlarına takılmazlarsa malı götürürler

fener derbisi berabere biterse nasıl aynı puanda olacagız?oynanmayan maclar üzerinden aynı puandayız falan,olmuyo böyle...neyse fener kendini götürsün önce.malı yeterince götürdüler zaten hakemle,balla,bu saçmasapan kadrolarıyla...

Son düzenleme:
Konya evinde fb basak ve bjk ile berabere kaldi

277630.jpg

Üst Alt