17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat

Kayseri maçında aldığımız üç puanı 1 olarak düşünerek Kpasa ve Sivasla berabere kalmışız gibi düşünüp refaha ulaşalım diye düşünüyorum.

Herkes oynanan oyundan memnun galiba.Elestiri okumadim hic.
Dun arenadaydim.Bursa 10 kişi kalana kadar rezil bir top oynadik.Selcuk denen hain herif sorumluluktan kacip bursalilarin arasina saklandi rakip 10 kisi kalana kadar.E donktan da oyun kurmasini bekledik.Donk serdar ve maiconda debelenip durdu top.Salak sacma uzun toplar deneyip bir sekilde golu bulduk.
Rakip 10 kisi kaldiktan sonra iyicene dagildi analize gerek yok.
Feghouli daha istekliydi
Garry herzaman ki gibi.

Bi ara belhanda ve feghouli 8 numara oynadi.Ikinci yarida ne oynadik kim nerde oynadi anlamadim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben dikkat ettim 2 yarida, Maicon normal oynuyor, zaten Maicondan olsun, Serdar'dan olsun veya Donk'dan olsun oyun kurmasini bekleyemeyiz, Donk top dagitiyor arada sirada iyi top veriyor ileriye, ama en iyisi defansif islerini iyi goruyor. Selcuk bi boka yaramiyor zaten ne defansif anlamda iyi nede ofansif. Bir tane orta sahamiz kaldi biraz yarataci olan o da Belhanda. Selcuk olmasa baska bir isim olsa gayet orta saha iyi olurdu. Ama maicon vs. gibilerinden boyle bisey beklemek yanlis bence.

Ben dikkat ettim 2 yarida, Maicon normal oynuyor, zaten Maicondan olsun, Serdar'dan olsun veya Donk'dan olsun oyun kurmasini bekleyemeyiz, Donk top dagitiyor arada sirada iyi top veriyor ileriye, ama en iyisi defansif islerini iyi goruyor. Selcuk bi boka yaramiyor zaten ne defansif anlamda iyi nede ofansif. Bir tane orta sahamiz kaldi biraz yarataci olan o da Belhanda. Selcuk olmasa baska bir isim olsa gayet orta saha iyi olurdu. Ama maicon vs. gibilerinden boyle bisey beklemek yanlis bence.

Terim bekliyor galiba sahada oynanan oyun bunu gosteriyor.

12-13 sezonuna cok benziyor oynadigimiz top.Hatirlarsan drogbanin gelisiyle de pas yapmaktan uzakkaos futbolu ve uzun topa dayali rezalet bir top oynuyorduk kaliteli ayaklar sayesinde bir sekilde sampiyon olmustuk.

Terim bekliyor galiba sahada oynanan oyun bunu gosteriyor.

12-13 sezonuna cok benziyor oynadigimiz top.Hatirlarsan drogbanin gelisiyle de pas yapmaktan uzakkaos futbolu ve uzun topa dayali rezalet bir top oynuyorduk kaliteli ayaklar sayesinde bir sekilde sampiyon olmustuk.

Yusuf beklemeyip ne yapacak hocam. Dün kaç kere oldu saymadım ama oyun kurması gereken Selçuk topu bir kaç metre mesafeden Maicon ve Donka bırakıp piyasadan kayboldu. Donk orta sahayı ayakta tutma derdinde, adam bir de pas organizasyonu yapmaya çalıştı.

Belhanda topu ileri taşıyabileceğini gösterdi ama bu aksiyonu ilk yarı toplam iki kere yaptı. Bunun dışında sağ tarafta Feghouli ve Linnes ile birlikte pas üçgeninde var idi o kadar. En net aksiyonu dördüncü gol öncesi orta sahadan ileri net bir pas ve sonrasında güzel bir pas ile asist, bunun dışında yine sağ tarafta pas üçgenine katıldı ve yine az pas hatası yapmadı.

Feghouli derse Allahlık, ne yapmaya çalıştığını kendi bile pek bilmiyor gibi.

Kendisini değil katkısını eleştiriyoruz diye futboldan anlamıyoruz diyorlar. Ee peki o zaman anlatsınlar da dinleyelim, rakip eksik kalana kadar Rodriguez ve Gomis ile bir gol dışında ne oynadık? Belhanda'da sahada idi halbuki, ee hani neden işlemedi orta saha?

Son düzenleme:
Kayseri maçında aldığımız üç puanı 1 olarak düşünerek Kpasa ve Sivasla berabere kalmışız gibi düşünüp refaha ulaşalım diye düşünüyorum.
Kesinlikle katılıyorum bu yoruma.
Kayseri-Sivas-Kasımpaşa deplasmanlarından totalde 3 puan ile döndük ama bunu 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile elde ettik.
Oynadığımız bu son 3 deplasman maçından 3 beraberlik ile ayrılmış olsaydık hem şuan da toplam yenilgi sayımız 4 de kalmış olacaktı hem de deplasman fobisi bu kadar popüler olmamış olacaktı.
Sonuç olarak şampiyon adayı bir takım için 23.hafta itibariyle alınmış 6 mağlubiyet sayısı oldukça fazla, zaten 7 mağlubiyet ile daha önce şampiyonluk yaşamış takım yok 3 puanlı sistemde.
Umarım bir yenilgi daha almayız sezon sonuna kadar ama sezon sonu gelecek şampiyonluk ile birlikte farklı bir ilki (en çok yenilgi ile) şampiyonluk gibi yine biz gerçekleştirmiş olacağız.

Yusuf beklemeyip ne yapacak hocam. Dün kaç kere oldu saymadım ama oyun kurması gereken Selçuk topu bir kaç metre mesafeden Maicon ve Donka bırakıp piyasadan kayboldu. Donk orta sahayı ayakta tutma derdinde, adam bir de pas organizasyonu yapmaya çalıştı.

Belhanda topu ileri taşıyabileceğini gösterdi ama bu aksiyonu ilk yarı toplam iki kere yaptı. Bunun dışında sağ tarafta Feghouli ve Linnes ile birlikte pas üçgeninde var idi o kadar. En net aksiyonu dördüncü gol öncesi orta sahadan ileri net bir pas ve sonrasında güzel bir pas ile asist, bunun dışında yine sağ tarafta pas üçgenine katıldı ve yine az pas hatası yapmadı.

Feghouli derse Allahlık, ne yapmaya çalıştığını kendi bile pek bilmiyor gibi.

Kendisini değil katkısını eleştiriyoruz diye futboldan anlamıyoruz diyorlar. Ee peki o zaman anlatsınlar da dinleyelim, rakip eksik kalana kadar Rodriguez ve Gomis ile bir gol dışında ne oynadık? Belhanda'da sahada idi halbuki, ee hani neden işlemedi orta saha?
Disardayim yazacagim cevap

Kesinlikle katılıyorum bu yoruma.
Kayseri-Sivas-Kasımpaşa deplasmanlarından totalde 3 puan ile döndük ama bunu 1 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile elde ettik.
Oynadığımız bu son 3 deplasman maçından 3 beraberlik ile ayrılmış olsaydık hem şuan da toplam yenilgi sayımız 4 de kalmış olacaktı hem de deplasman fobisi bu kadar popüler olmamış olacaktı.
Sonuç olarak şampiyon adayı bir takım için 23.hafta itibariyle alınmış 6 mağlubiyet sayısı oldukça fazla, zaten 7 mağlubiyet ile daha önce şampiyonluk yaşamış takım yok 3 puanlı sistemde.
Umarım bir yenilgi daha almayız sezon sonuna kadar ama sezon sonu gelecek şampiyonluk ile birlikte farklı bir ilki (en çok yenilgi ile) şampiyonluk gibi yine biz gerçekleştirmiş olacağız.

335 bin dolar daha kazanmis olacaktik cunku galibiyet 670 bin dolar , beraberlik 335 bin , maglubiyet 0

1 galibiyet 2 maglubiyet oldugunda 670 bin dolar
3 beraberlik olsa 1 milyon 5 bin dolar olacakti

Deplasmanlar icin takima kiziyorsunuz ama ic saha basarisi icin hic laf okumuyorum

son 14 te 13 mu ne galip gelmisiz 1 beraberlik var

fb gibi habire iceride puan mi kaybetseydik 2-3 deplasman alip . Yine ayni puanda olsaydik mesela ?

herkesi yenip 100 puan alacak da degiliz

Deplasmanlar icin takima kiziyorsunuz ama ic saha basarisi icin hic laf okumuyorum

fb gibi habire iceride puan mi kaybetseydik 2-3 deplasman alip . Yine ayni puanda olsaydik mesela ?

Deplasmanda 11 maçta 13 puanımız var ve lig yedincisiyiz ki bu berbat bi istatistik

İçerde 5 maçımız kaldı hepsini kazanırsak 62 puan yapıyoruz. + 2 deplasman galibiyeti şampiyon olmak için yetebilir. Bu sezon 68 puanla şampiyon olmak mümkün

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iyi de bize ne fb den. Tamam iç sahada mükemmel bi istatistiğimiz var kabul ama dış sahada da bi o kadar kötüyüz.

Hic bir takim icin bize ne diyemeyiz ki dostum , lig bir kiyas sistemidir , yani kac puan aldigin degil , aldigin puana gore hangi sirada oldugundur esas olan

orn. 3-4 puan daha az alip ama rakiplerin 7-8 daha az almasini istemez miydin ? Daha az puan daha basarisiziz izlenimi verirdi , ama kiyaslamali baktiginda rakiplerinle daha cok farkin olurdu

bu sebepten kimse icin bana ne diyemeyiz , ic saha puan durumunda fb+10 puaniz . Deplasmani elestirirken bunu da gormeliyiz

İçerde 5 maçımız kaldı hepsini kazanırsak 62 puan yapıyoruz. + 2 deplasman galibiyeti şampiyon olmak için yetebilir. Bu sezon 68 puanla şampiyon olmak mümkün

Bu dedigin olursa ve digerlerini kaybedersek , 10 maglubiyet olmus oluyor

deplasmanda alinacak 2 galibiyetten biri fb ye karsi bile olsa 10 maglubiyetle sampiyon olunabilecegini dusunmuyorum

Bu dedigin olursa ve digerlerini kaybedersek , 10 maglubiyet olmus oluyor

deplasmanda alinacak 2 galibiyetten biri fb ye karsi bile olsa 10 maglubiyetle sampiyon olunabilecegini dusunmuyorum
Diğer maçlarında hepsini kaybetmeyelim bir zahmet. Ben en kötü senaryoyu yazdım

Diğer maçlarında hepsini kaybetmeyelim bir zahmet. Ben en kötü senaryoyu yazdım

abi ts , basaksehir , bjk ve deplasmanda fb yi yenersen sanirim 4 maglubiyet kredin olusur

belki yetmeyebilir ama bu tabloya itiraz eden de cikmaz pek

buna goztepe son mac olarak galibiyet ekle , 71 yeter eger fb yi deplasmanda yenebilirsen

karabuk ve goztepe deplasmanlarinda sorun olacagini sanmiyorum ama akhisar , genclerbirligi ve alanya o kadar cepte maclar degiller

Üst Alt