17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat

Bizim esas sanssizligimiz ikili averaj konusu .

fb ile 3 puan onde maca cikip oynasak , maci kaybedersek onumuze geciyorlar

kazanirsak 2 beraberlik 1 maglubiyet kredimiz oluyor (fb ye karsi)

farka bakin sadece 1 mactaki skora gore

Deplasmanlar icin takima kiziyorsunuz ama ic saha basarisi icin hic laf okumuyorum

son 14 te 13 mu ne galip gelmisiz 1 beraberlik var

fb gibi habire iceride puan mi kaybetseydik 2-3 deplasman alip . Yine ayni puanda olsaydik mesela ?

herkesi yenip 100 puan alacak da degiliz

Bunu senin demen komik olmus acikcasi.

Sezon basinda yok rekor puanla sampiyon oluruz yok her mac 4-5 gol mu atariz bunu tartisalim falan deyip sonra böyle seyler söylemek ne bileyim biraz garip yani.

Bunu senin demen komik olmus acikcasi.

Sezon basinda yok rekor puanla sampiyon oluruz yok her mac 4-5 gol mu atariz bunu tartisalim falan deyip sonra böyle seyler söylemek ne bileyim biraz garip yani.

tamamen tudor odakli . Ben 90 puani tutturamadim da bu ancak aramizda geyik vesilesi olur , ama buna sebep olan tudor da herhalde 8 macta 22 puan toplamisken 1 ay sonra kovulacagini tahmin etmemistir

demek ki neler neler yapmis , bu takim 90 puan alirdi , 90 puan 12 puan kaybi demek

antalya macindan dolayi 2 puan sapabilir diyordum , basaksehir fb ve bjk maclarina zaten puan kayiplari yazmistim ama kim sasirmadi malatya kasimpasa maglubiyetlerine ?

bnm kafamda 5 puan fb ye kayip , basaksehir ile bjk ye de 4-5 puan kayip vardi

hatta bir de surpriz 2-4 arasi puan gidebilir , antalya maciyla beraber hesabim sasabilir demistim

maclardan once kasimpasaya , malatyaya kesin yeniliriz diyenler benim puan hesabima laf etsinler haklaridir , ama o maclari kazaniriz diyenler ile ben farkli bir sey soylemedim ki , kazansak zaten 90 puan limitinde dolasiyorduk halen olasilik hesaplarinda

bjk gibi takim 100 uncu yilda 85 puan aldi bu ligde , cok utopik bir tahmin degildi

tamamen tudor odakli . Ben 90 puani tutturamadim da bu ancak aramizda geyik vesilesi olur , ama buna sebep olan tudor da herhalde 8 macta 22 puan toplamisken 1 ay sonra kovulacagini tahmin etmemistir

demek ki neler neler yapmis , bu takim 90 puan alirdi , 90 puan 12 puan kaybi demek

antalya macindan dolayi 2 puan sapabilir diyordum , basaksehir fb ve bjk maclarina zaten puan kayiplari yazmistim ama kim sasirmadi malatya kasimpasa maglubiyetlerine ?

bnm kafamda 5 puan fb ye kayip , basaksehir ile bjk ye de 4-5 puan kayip vardi

hatta bir de surpriz 2-4 arasi puan gidebilir , antalya maciyla beraber hesabim sasabilir demistim

maclardan once kasimpasaya , malatyaya kesin yeniliriz diyenler benim puan hesabima laf etsinler haklaridir , ama o maclari kazaniriz diyenler ile ben farkli bir sey soylemedim ki , kazansak zaten 90 puan limitinde dolasiyorduk halen olasilik hesaplarinda

bjk gibi takim 100 uncu yilda 85 puan aldi bu ligde , cok utopik bir tahmin degildi
Sinan, senin ki tahmin değildi yahu, bayağa iddialı idin bu konuda. Karşı fikirlere rağmen bayağa üstüne basa basa iddia ediyordun.

Puan tahminimin tutmamasi onemli degil , esas tudor tahminim tutmadi , beni uzen o

ki gelme seklinden oturu istememistim ama geldi , kendisi icin de cikis sansiydi , bu kadar da iyi baslamisken ve zor kismi atlatmis takima alismisken , ki kredisi de varken ts maci ve ozellikle malatya maciyla herseyi berbat etti

terim de sivas ve kasimpasa maclariyla tudoru takip ediyor

allahtan ic sahada kayipsiziz yoksa 7 macta 6 maglubiyetle cok asagilara duserdik

Skor ne olursa olsun oyundan memnun değilim. Pas kalitesi, pas hızı, oyun hakimiyeti zayıf takımın. İç sahada motivasyon, baskı, birkaç oyuncunun öne çıkmasıyla maçları kazanırken deplasmana çıktığımızda daha da belli oluyor bu. Eski Galatasaray çok akıcı pas yapardı. Bunu yapamamızın en büyük sebebi orta sahada oyuncu kalitesi eksikliği. Selçuk eski oyun temposunda değil, Tolga da oyun aklı yok. Geriye geç düşünen, dengesiz Donk kalıyor. Fernando Reges merkezli takım kurulabilir aslında. İçerde, dışarda önde baskı arkalarında Belhanda, Fernando ve Linnes ya da Mariano? Selçuk, Tolga, Donk'un yavaş düşünen/davranan oyuncu yapısı her deplasmanda zorluyor bizi.

Metin Oktay ile alakalı durumu daha yeni gördüm. Beter olun, umarım küme düşer ve bir daha lige adım atamazsınız.

Üst Alt