17/18 H:24 | Fenerbahçe 2-3 Akhisarspor | MS | 4 Mart - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu nazar değmesin diye şuraya yazmadım.Süper oldu bu.Yarın da bjk kaybederse ilk 2 neredeyse garanti.Haftaya maçı ilk yarıda kopartıp kırmızısız-sarısız bir maç olsun.Zaten normal şartlarda Malatya bunları yener.Telekomdaki tüm maçları kazanırsak rahat şampiyon olur gibiyiz.

Yahu nazar değmesin diye şuraya yazmadım.Süper oldu bu.Yarın da bjk kaybederse ilk 2 neredeyse garanti.Haftaya maçı ilk yarıda kopartıp kırmızısız-sarısız bir maç olsun.Zaten normal şartlarda Malatya bunları yener.Telekomdaki tüm maçları kazanırsak rahat şampiyon olur gibiyiz.

Şampiyonuz rahat ol.Boşverin 2. liği falan,lig bizim kupa bizim.Direk ŞL'deyiz.

Başakşehir maçında Fenere şans tanımıyordum orada Başağın sahada gezinmesi sayesınde bedavadan 3 puan almışlardı bugünse Akhisar birşey yapamaz diyordum adamlar beni yanılttı iyi oldu yanıltması da Başakşehirden alınan bedava 3 puanı dengelemiş oldular ...

Aykut Kocaman: "Volkan Demirel'in yaptıklarını anlamak hakikaten çok zor. Anlamlandırmak da çok zor. Alper'i ne kadar kabul etmesem de, bir yere kadar anlık durum olduğu için anlayabiliyorum. Volkan'ın yaptığını anlayamıyorum."

Aykut Kocaman: "Volkan Demirel takım kaptanı. Çok yazık... Diğer taraftarlara girmenin çok fazla lüzumu yok."

DXd25r5WAAE6gz9

besıktas da aradan cıkmalı artık.yeter...bjk berabere kaldıkça biz hakemler yüzünden yenildik.puan farkı eridi.böyle iş olmaz.trabzon köpeği puan alsın bjkden.

Aykut Kocaman: "6 mağlubiyet almış takımlar hala şampiyonluk yarışı veriyor. Biz son 2 maçı da kaybetmemize rağmen 4 mağlubiyet olduk."

:d

Üst Alt