17/18 H:24 | Karabükspor 0-7 Galatasaray | MS | 3 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
a6752stsllogo.png

karabukspor.png
c80ecv.png
1871.png

3E6zBO.jpg

Süper Lig 2017/18 İlhan Cavcav Sezonu 24. Hafta
Kardemir Karabükspor - Galatasaray
Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu
3 Mart 2018
19:00

Bilmiyorum bende mi bir sorun var, Bursaspor'a 5 atmak, bu deplasmanı kazanamazsak hiçbir önem taşımıyor, 2 deplasmandır zehir oldu her şey, Bursaspor maçında buruktum, aynı geçen hafta gibi, deplasmanda kazanamadığımız sürece iç sahada aslan kesilmenin manası yok, Karabük'ü geçip gelip içeride de vuramazsak yine bir anlamı olmaz.

Seri yapmazsak şampiyonluk hayal.

0-3 biter.

Fatih hoca yedek kadroyla gidip acırsa acınacak hale düşeriz.

Tam kadro çıkıp 5-6 atıp şov yapmalıyız. Son yarım saatte fernando reis oynar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçı almazsak şampiyon olmayalım zaten. Gelen giden 3 atıyor Karabük’e

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih hoca yedek kadroyla gidip acırsa acınacak hale düşeriz.

Tam kadro çıkıp 5-6 atıp şov yapmalıyız. Son yarım saatte fernando reis oynar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne yedeği ne acıması öyle bir şey olmaz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bilmiyorum bende mi bir sorun var, Bursaspor'a 5 atmak, bu deplasmanı kazanamazsak hiçbir önem taşımıyor, 2 deplasmandır zehir oldu her şey, Bursaspor maçında buruktum, aynı geçen hafta gibi, deplasmanda kazanamadığımız sürece iç sahada aslan kesilmenin manası yok, Karabük'ü geçip gelip içeride de vuramazsak yine bir anlamı olmaz.

Seri yapmazsak şampiyonluk hayal.

0-3 biter.

Fb maçından sonra seri yaparız bence.

Ne yedeği ne acıması öyle bir şey olmaz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Fb maçından sonra seri yaparız bence.

Fb maçına kadar 1 m 1 g 1m 1g mi gideceğiz hocam, Kasımpaşa'ya deplasmanda neredeyse rezil olan bir takım, bilmiyorum valla, Sivasspor hadi neyse de, Kasımpaşa benim ümidimi kırdı. Şampiyon takım havasını yakalayamadık yani, arada kaza olur olmaz değil, ama biz içeride 3, dışarıda 0 puanlık takım gibi olduk 4 haftadır, 5 hatta.

Hayırlısı.

Fb maçına kadar 1 m 1 g 1m 1g mi gideceğiz hocam, Kasımpaşa'ya deplasmanda neredeyse rezil olan bir takım, bilmiyorum valla, Sivasspor hadi neyse de, Kasımpaşa benim ümidimi kırdı. Şampiyon takım havasını yakalayamadık yani, arada kaza olur olmaz değil, ama biz içeride 3, dışarıda 0 puanlık takım gibi olduk 4 haftadır, 5 hatta.

Hayırlısı.

Son düzlüğe potada girelim yeter.İlerleyen haftalarda bunun olması sıkıntı,tutup Gençler'e de Alanya'ya da 2-1 kaybedersek o zaman olmaz.Bundan sonra olmaması önemli.Olan oldu yapacak bir şey yok.Fb maçına kadar Bursa maçıyla birlikte 3 g,Fb maçı m desek Fb maçından sonra da 5 g olmalı en az.

Üst Alt