17/18 H:25 | Yeni Malatyaspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Mart - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:25 | Yeni Malatyaspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Mart

Kardeşim 20 yaşındayım galibiyet görmedim her türlü senaryoyu gördüm fb kötü- biz iyi fb iyi - biz iyi fb iyi - biz kötü fb kötü - biz kötü hiçbirinde kazanamadık neden her sene aynı şeyde ısrar ediyorsunuz ? Form durumu ve kadroyla hiç bi alakası olmadığını ne zaman anlayacaksınız ? İster büyü de ister şans de olmuyor ve bir 20 yıl daha olmayacak.

Futbol bu. Sen 20 yaşında göremedin ben 36 yaşımda ise gördüm.
Artık zamanı geldi de geçti tekrar görmeyi.

kadıköyde de yenecez elbet birgün ama bu sene olmayacagı aşikar fener hala potadayken ve yan toplarda 3.küme takımından bile gol yerken bizim o macı simdiden unutmamız lazım

Futbol bu. Sen 20 yaşında göremedin ben 36 yaşımda ise gördüm.
Artık zamanı geldi de geçti tekrar görmeyi.

Sen benden büyüksün daha iyi bilirsin işte ben son 15 yıldır takip edebiliyorum ondan önce de 6 sezonluk bir seri varmış. O zamanki Kadıköy ve bu zamanki arasında da atmosfer olarak çok büyük farklar var ama 6 sezonluk seri de hiç az bir seri değil arada galibiyet alamasak 26 yıl olmuş olacaktı, yine kazanamayacağız maalesef keşke sen haklı çıksan.

Başak ve bjkyi geç fbnin yarışta olması her zaman tehlikeli. O son darbeyi yemiyorlar bir şekilde şansına s.ktuklarım.
Ben başakla oynadıkları maçtan sonra en büyük favori fener dedim diye kuş diyen bile çıktı,1 ay ceza yedim.Allah'tan 6 puan bıraktılar da 6 puan gerimize düştüler.Ben başak maçında o yüzden başak yensin diye çok uğraştım ama sezonun en rezil maçını oynayıp yenildiler.O maçtan sonra fenerin yarıştan kopması çok zordu.Yine haftaya kopma maçı oynayacaklar bizimle.Bakalım bu sefer ne olacak :confused:

Sen benden büyüksün daha iyi bilirsin işte ben son 15 yıldır takip edebiliyorum ondan önce de 6 sezonluk bir seri varmış. O zamanki Kadıköy ve bu zamanki arasında da atmosfer olarak çok büyük farklar var ama 6 sezonluk seri de hiç az bir seri değil arada galibiyet alamasak 26 yıl olmuş olacaktı, yine kazanamayacağız maalesef keşke sen haklı çıksan.
Beklentim yüksek değil okadar benim de.
Ama her serinin bir sonu vardır. Bu sene orada galibiyete çok ihtiyaçımız var ve isteğim bu sene o galibiyetin gelmesidir. Şampiyonluk çok önemli bizim için özellikle mali anlamda bu sene.

Şampiyonluk + Riva + florya mali durumunuzu baya baya rahatlıyor kulübü.

Kardeşim 20 yaşındayım galibiyet görmedim her türlü senaryoyu gördüm fb kötü- biz iyi fb iyi - biz iyi fb iyi - biz kötü fb kötü - biz kötü hiçbirinde kazanamadık neden her sene aynı şeyde ısrar ediyorsunuz ? Form durumu ve kadroyla hiç bi alakası olmadığını ne zaman anlayacaksınız ? İster büyü de ister şans de olmuyor ve bir 20 yıl daha olmayacak.

saçmalama bi

orada galibiyetin iyi kadroyla oyunla filan alakası yok mental acıdan daha diri ve konsantre olan kazanıyor biz olamıyoruz genelde geri kalan nedenler fasa fiso

orada galibiyetin iyi kadroyla oyunla filan alakası yok mental acıdan daha diri ve konsantre olan kazanıyor biz olamıyoruz genelde geri kalan nedenler fasa fiso

Aynen öyle.

Maca zaten kafadan 1:0 geride basliyoruz. Bu yüzden de ilk 20-25 dakikayi hatta genelde ilk yariyi tamamen cöpe atiyoruz.

Fener de gaza basip golü bulmaya calisiyor macin basinda baski kurarak. En önemlisi oyunculari savasa yollar gibi Florya dan ugurlamamali taraftarlar. Destek falan tamam ama bence aleyhimize isliyor bu olay tamamen. Oyuncularin gözünde büyütmekten ziyade biraz kücültmek lazim biraz normallestirmek lazim bu maci, daha rahat daha sakin olmaliyiz kesinlikle.

Elbet bir gün bitecek bu seri ama biz yangina körükle gittigimiz müddet bitmez.

Zor denilen maclarin hepsini kazandi serefsizler bjk maçi haric. Top oynamadan kazaniyorlar, olacak is degil ya. Ulan haftaya sunlara bi koysak ne hoş olur be, pehhhh

Senin gibi dusunursek hic kazanma sansimiz yok. Her mac yenmek icin cikacaksin. Yenilirsen degisen birsey olmaz zaten yeniliyoruz.

Üst Alt