17/18 H:26 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 18 Mart - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:26 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 18 Mart

Şu dönemde Got ister böyle bir açıklama yapmak. Helal olsun
Böyle giderse bir 5-10 seneye Atatürkçü diye içeri atacaklar insanları.

66d6303f58ae9a871b1f4af543b06f00.png

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Şimdilik bundan çıkardı demesinler diye çıkarmazlar ancak sezon sonu banko kovulur. Ülke kurucusunu övmek büyük suç artık bu ülkede.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir de Gazi Mustafa Kemal diyenler türedi. ATATÜRK demek çok mu zor. Çok mu rahatsız ediyor nedir anlamadım
Gazi Mustafa Kemal diyen oldu mu zaten görüşünü direk anlıyorum

Son düzenleme:
Maçı stadda izledim. Başakşehir maçın ilk yarım saati haricinde pek bir şey oynamadı. Buna rağmen Beşiktaş hiç tehlike yaratamadı. Hakem'in kararları da kar etmedi. Kırmızı yemek biraz uyandırdı Başakşehir'i, daha konsantre oynamaya başladılar o dakikadan sonra. Maç özelinde övebileceğim tek adam Adebayor. Her atak başlangıcında, sonunda o vardı. Sahada basmadık yer bırakmadı. 2 gün kendine gelemez bu maçtan sonra. :asd22: Ezcümle, iki takım da iyi durumda değil. İkisine de bu halleriyle evimizde ayrı ayrı takarız. :ka21:

Maçı stadda izledim. Başakşehir maçın ilk yarım saati haricinde pek bir şey oynamadı. Buna rağmen Beşiktaş hiç tehlike yaratamadı. Hakem'in kararları da kar etmedi. Kırmızı yemek biraz uyandırdı Başakşehir'i, daha konsantre oynamaya başladılar o dakikadan sonra. Maç özelinde övebileceğim tek adam Adebayor. Her atak başlangıcında, sonunda o vardı. Sahada basmadık yer bırakmadı. 2 gün kendine gelemez bu maçtan sonra. :asd22: Ezcümle, iki takım da iyi durumda değil. İkisine de bu halleriyle evimizde ayrı ayrı takarız. :ka21:

Beşiktaşın kanat oyuncularına alan savunması yapan takımlar asla pozisyon vermez bunu akhisar maçında da gördük, gençler maçında da gördük, bursa maçında da gördük beşiktaş'ın yaratıcılık anlamında tek opsiyonu var kenar ortaları eğer ki onları engellersen talisca'nın ayağına kalıyorlar ki ona da biriyle hafif markaj yaptığın an geriye kaçıyor. Sonuçta başakşehirin yenmesi de bizim işimize geldi çünkü beşiktaş'a karşı ikili averajı aldılar bu durumda beşiktaşla arasındaki maç farkı 2'ye çıktı aynı bizim 4 puanlık gibi büyük bir avantaj elde ettiler. Belki lig de 22-23. haftalar olsa beşiktaş için hala bir şans var denebilirdi ama şu an tam tamına 2 rakibini de düşününce hiç puan kaybetmeseler bile 4 maçlık puan farkı var.

Şampiyonluğu bu ülkede en iyi oynayan takım yıllardan beri GALATASARAY'dır. Bu takımın başında bir de İMPARATOR FATİH TERİM olduktan sonra bu winner olayı baya zirve yapıyor ki bence konyaspora karşı son dakikalarda attığımız gol şampiyonluğun habercisiydi. Bundan sonra iç saha avantajı bizde hem ts hem başak hem de beşiktaş maçında hakemi, rakibi her şeyi baskı altına almak bizim elimizde olacaktır puan olarak önde olduğumuzu düşünürsek rakipler çaresizlik içindeler :D

2. yarinin basinda Basak uzun suredir yenilmiyordu Basak-Fb macinda Fb yensin istedim Fb yendi.Bu galibiyetten sonra Fb ivme kazandi Bjk Fb'yi yensin istedim Bjk yendi.Simdi de Bjk uzun suredir ligde yenilmiyordu Basak almaliydi ve aldi.

Lig 2.yarida Paşa macimiz disinda sahane gidiyor bence.

Bir de Gazi Mustafa Kemal diyenler türedi. ATATÜRK demek çok mu zor. Çok mu rahatsız ediyor nedir anlamadım
Gazi Mustafa Kemal diyen oldu mu zaten görüşünü direk anlıyorum

bu benim de dikkatimi cekti. Hatta "ulu önder", "baskomutan" gibi terimler de imtinayla kullanilmiyor. Gazi Mustafa Kemal diyerek aklinca siradanlastirmak istiyorlar.

yahu herseyi gectim, malum zat Atatürke "ayas" dedi kimse gikini cikarmadi yahu...

2. yarinin basinda Basak uzun suredir yenilmiyordu Basak-Fb macinda Fb yensin istedim Fb yendi.Bu galibiyetten sonra Fb ivme kazandi Bjk Fb'yi yensin istedim Bjk yendi.Simdi de Bjk uzun suredir ligde yenilmiyordu Basak almaliydi ve aldi.
Bu tarz maçlarda hangi takımın galip gelmesi Galatasaray'ımızın işine geliyorsa o takımı destekledik ve hemen hemen hepsinde de başarılı olduk çok şükür. Başak - Fb maçında Fb'nin yenmesi işimize geliyordu, Bjk - Fb maçında tinercilerin yenmesi işimize geliyordu, Başak - Bjk maçında ise Başak'ın yenmesi :) Hepsi gerçekleşti. Allah'ın izniyle bunları Galatasaray'ımızın şampiyonluğunun alametleri olarak görüyorum. Hayırlısı.

Üst Alt