17/18 H:3 | Galatasaray 1-3 Eczacıbaşı VitrA | MS | 24 Ekim | TRT Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Galatasaray 1-3 Eczacıbaşı VitrA | MS | 24 Ekim | TRT Spor

230px-Sultanlar_Ligi_logo.png

140px-Galatasaray_Sports_Club_Logo.png
v.png
rJ2Lnz.png

Vestel Venus Sultanlar Ligi 17/18 Sezonu 3.Hafta
Galatasaray - Eczacıbaşı VitrA
Burhan Felek Spor Salonu, İstanbul
24 Ekim 2017 Salı
18:30

Koshe'ye manşet aldırıyoruz. Bu sezon takımı izlemediğim için hangi pozisyonlarda manşet alıyor bilmiyorum ama iki maçtada en çok manşet alan oyuncuydu. Manşette patlamayız umarım. Eczacı da şuan Boskovic dünyanın en iyi oyuncusu olarak oynuyor. Her maç %60 altına inmiyor. Ona defans yapabilmemiz lazım. 3-2 olsun bizim olsun.

Bu sene bir karar alındı Görüntü Değerlendirme Sistemi olmayan salonlarda maç oynanmayacaktı. Bildiğim kadarıyla sadece Vakıfbank'ın salonu ve Burhan Felek'te var ve bu yüzden maçların burada oynanması isteniyor. Yalnız gerek Eczacı gerek Fener iç saha maçlarını kendi salonunda oynarken biz buraya geliyoruz. Taç Spor'da büyük tribün avantajı oluyordu eğer herkes kafasına göre takılıyorsa bizimde dönmemiz gerekir.

Yani hiç takip etmiyorum, kimseyide tanımıyorum voleyboldan.Ama bu tip rakiplerle maç oldu mu sonuç genelde "0-3 1-3" falan oluyor.Heralde yine öyle olur.

Son yılların en iyi kadrosu kuruldu ama direk şampiyon oluruz demek doğru olmaz. Vakıfbank hala en iyisi Eczacı ve Fener'le de yakın kadrolar var. Zaten haftaya da Vakıf ve Fener ile oynayacağız en kötü 3'te 2 yaparsak sene için ümitlenebiliriz yoksa yine dördüncülük yolu gözüküyor.

Son yılların en iyi kadrosu kuruldu ama direk şampiyon oluruz demek doğru olmaz. Vakıfbank hala en iyisi Eczacı ve Fener'le de yakın kadrolar var. Zaten haftaya da Vakıf ve Fener ile oynayacağız en kötü 3'te 2 yaparsak sene için ümitlenebiliriz yoksa yine dördüncülük yolu gözüküyor.

Fb ciddi şekilde güç kaybetti, Kim'den sonra Polina, Jerkov falan kurtarmaz bunları. Eczacı hafta sonu bjk maçında zorlandı dağınık bir görüntü çizdi.

Tahminim;

1-2 Vakıf, Gs
3-4 Eczacı, Fb

Fb ciddi şekilde güç kaybetti, Kim'den sonra Polina, Jerkov falan kurtarmaz bunları. Eczacı hafta sonu bjk maçında zorlandı dağınık bir görüntü çizdi.

Tahminim;

1-2 Vakıf, Gs
3-4 Eczacı, Fb

Bence Vakıf hariç diğer üçlü yakın kadrolar günlük performanslar sıralamayı belirler. Bugün ile başlayacak üç maçı da bekliyorum büyük maçlara nasıl bir reaksiyon vereceğiz.

Üst Alt