17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos

Kusuruma bakma dayanamadım ama bunun açıklamasını rica edebilirmiyim?
Anlamadığın konu hakkında bir kesin kanata varıyorsun, ok olabilir. Ama konuyu anlamış olsanda aynı kanata varmış olurdun diyorsun. Bunuda ben anlamadım şimdi ağa vallahi.
Demek istediğim daha resme bakınca hiç bir mantık göremedim. İki futbolcu, gökdelenler ve şantiye? Resmin anlamını anlamak ile ilgili değil o yorumum, benim için tamamen alakasız bir görsel olması. Düşün benim ilk düşüncem bile ikisinin bir birini çekememesi üzerineydi.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Demek istediğim daha resme bakınca hiç bir mantık göremedim. İki futbolcu, gökdelenler ve şantiye? Düşün benim ilk düşüncem bile ikisinin bir birini çekememesi üzerineydi.

Anladım bunu ağa. Anlamadığım konu resimde ki mesajı anlasaydın bile fikrin aynı olurdu sözün. Diyelim konuyu anladın. Herhangi bir daha önce anlamadığın konuyu birden anladın diyelim. Fikrin değişe bilir çünkü olaya bakış acın değişmiş olur ilk bakış acına göre. Neyse önemli değil. Belki anlamadım kurduğun cümleyi.

Anladım bunu ağa. Anlamadığım konu resimde ki mesajı anlasaydın bile fikrin aynı olurdu sözün. Diyelim konuyu anladın. Herhangi bir daha önce anlamadığın konuyu birden anladın diyelim. Fikrin değişe bilir çünkü olaya bakış acın değişmiş olur ilk bakış acına göre. Neyse önemli değil. Belki anlamadım kurduğun cümleyi.
Editledim sana cevabımı, futbolcu, gökdelenler, şantiye, bir biriden alakasız. Zeka küpü değilim, öyle bir derdim yok ama boş bir görsel benim kanımca. Ha çok ince bir espri çıksaydı işin arkasından gıyabında özür diler asıl ben malmışım da derdim.

Son düzenleme:
Bize sürekli cuma pazartesi maç oynatan federasyon, Beşiktaş a Cumartesi 21:45 değil de niye 19:45 maç saati belirlemiş. Çok bariz üstümüze oynuyorlar ama bilmiyorlar ki bu yaptıkları ile bizi daha çok hırslandırıp daha çok birbirimize bağlıyorlar. Sürekli cuma-pazartesi ye de koysalar maçlarımızı hep full olacak tribünler. Döve döve şampiyon olacağız inşallah

Bize sürekli cuma pazartesi maç oynatan federasyon, Beşiktaş a Cumartesi 21:45 değil de niye 19:45 maç saati belirlemiş. Çok bariz üstümüze oynuyorlar ama bilmiyorlar ki bu yaptıkları ile bizi daha çok hırslandırıp daha çok birbirimize bağlıyorlar. Sürekli cuma-pazartesi ye de koysalar maçlarımızı hep full olacak tribünler. Döve döve şampiyon olacağız inşallah
Aynı güne Göztepe - Trabzon maçını koymuşlar, malum İzmir iklim olarak daha sıcak. Bizim maçın o satte olması belkide fena olmadı, Cuma günü trafik iyice rahatladıktan sonra gitti insanlar maça.

@Futbol_Akedemi 'den aldığım saha içi yerleşim kıyaslaması.

Bu yerleşim Belhanda 'nın son maçta nispeten etkisiz görünmesinin sebebi olabilir mi?

İlk 3 yerleşim.jpg

Ey yüce Türk , milli takıma olan desteğini keserek çakma bir milliyetçi olduğunu ispatlamana ne diyelim

Mesele FT ise gerisi teferruatmış meğer senin için , laz şakalarının dozunu fazla artırdın bu ara böyle bir kalkışmayı hakettin

GSC App

erman hocada bıraktı ona niye birşey demiyorsun faşoluğu bıraktım ama doğrudur. ancak lazlarla mücadelem sürecek. :DD

penaltıdan sonra dışarı çıkmak zorunda olduğumdan maça devam etmemiştim. ancak bugün özete bakarken yasin'in pozisyonlarını gördüm. hiç zorlamadan 5 olacak maçı yine şımarıkları ile yalan etmiş.

yetenekleri ve becerilerine bir şey demek zor ama gomis'in kale alanında vuruş yapmak yerine kafayla tık diye müsait pozisyondaki tolga'ya indirdiği maçta, takım arkadaşı iki pozisyonda da boş kaleye girecekken gereksiz şutlar denemek yasin'in özeti olmuş.

4a2bc885b2d0c03361c67d1c18724c3d.jpg

bu bjklilerin kafaya ulaşmak için ne kadar bir tiner takviyesi yapmak gerekiyor vücuda? kornerde ofsayd kafasını yaşamak istiyorum da

bu bjklilerin kafaya ulaşmak için ne kadar bir tiner takviyesi yapmak gerekiyor vücuda? kornerde ofsayd kafasını yaşamak istiyorum da

Maalesef mevzu o değil. Daha beteri. Ön direkte duran oyuncuyu photoshoplayıp Gomis'in asistini ofsayt olarak göstermeye çalışmışlar. Bu kadar acizlik tinerle bile mümkün değil.

Kimin gerizekalı olduğu çok açık bence.

Renkdaşım şurada iki satır espiri yapalım yüzümüz gülsün diye birsürü kafa yorduk yazdık çizdik ama Kenan renkdaşa kızmışsınız. Kendisini tanımam ama kötü bir niyeti yoktur, sanırım o da benim gibi o masonik çalışmaya bakmışta bakmış ve yorulmuş. İşin ilginci o kadar insan bir dakika içinde anlayıp beğenmiş olması bende bir sorun mu var deyip kafa yormama sebeb oldu. Bence o sayfadaki ard arda mesajlar o malum kelimeyi görmezden gelirseniz çok eğlenceliydi.

Bu arada yönetimden hala detaylı bir açıklama bekliyorum sızıntı ihtimaline ilişkin :)

Saygılarımla..

Üst Alt