17/18 H:5 | Alanyaspor 1-4 Fenerbahçe | MS | 17 Eylül - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Alanyaspor 1-4 Fenerbahçe | MS | 17 Eylül

sdd_3228.jpg

Valbuena'yi biz alsaydik keske. Hem takim kimligine uyardi hem de duran top problemimize care olurdu. Ne kornerlerde ne frikiklerde tehlike yaratamiyoruz, celimsiz belhanda yetistiremiyor toplari

Valbuena'yi biz alsaydik keske. Hem takim kimligine uyardi hem de duran top problemimize care olurdu. Ne kornerlerde ne frikiklerde tehlike yaratamiyoruz, celimsiz belhanda yetistiremiyor toplari
Arkadas duran toplardan 2 gol attik bilmem farkinda misin alo?
Son mac kotu kullandi 3 4 korneri onun disinda hatirladigim kadariyla 2 korneri yine maicon gomis vurdu ?
Amacin nedir gercekten cekilmez oluyorsun bazen.
1 macta 2 3 kotu korner gorup duran top kullanamiyoruz demeye basladin 2dir goruyorum farkli farkli basliklarda.
Transfer donemi de boyleydin gerci o zaman biraz troll totem tarzi oldugunu dusunuyordum ama bu troll degil arkadasim.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bejeke inşallah ellerine verir yoksa bu gazla vura vura giderler.. ZAten azıcık kıpırdasalar hakemler yardıma koşuyo..bU maç kötü oldu inşallah beşiktaş rezil eder bunları.. Zatten beşiktaş daha fazla avrupaya yoğunlaşmmış bu sene onlar kolay rakip..Ama bu mafya şike işbirliklçileri çok tehlikeliler

Bejeke inşallah ellerine verir yoksa bu gazla vura vura giderler.. ZAten azıcık kıpırdasalar hakemler yardıma koşuyo..bU maç kötü oldu inşallah beşiktaş rezil eder bunları.. Zatten beşiktaş daha fazla avrupaya yoğunlaşmmış bu sene onlar kolay rakip..Ama bu mafya şike işbirliklçileri çok tehlikeliler

Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım ikilisi şampiyon olamaz. Rahat olun ;)

Şike yapacak Güven, Özveri yok. Sadece tecrübe var. O da tek başına yetmez :)

Son mac kotu kullandi 3 4 korneri onun disinda hatirladigim kadariyla 2 korneri yine maicon gomis vurdu ?
1 macta 2 3 kotu korner gorup duran top kullanamiyoruz demeye basladin 2dir goruyorum farkli farkli basliklarda.
Transfer donemi de boyleydin gerci o zaman biraz troll totem tarzi oldugunu dusunuyordum ama bu troll degil arkadasim.

Millet takıntılı robot sanıyorlar oyuncuları. Bu maçta neden kornerlerin etkisiz olabileceğini algılayamıyorlar. Her maç ruhu farklıdır bazı maçlarda kornerlerden etkili olursun bazılarında olamazsın

Belhanda kotu korner kullaniyor , oyle bir yetenegi yok, olmak zorunda da degil o ayri konu, her oyuncunun meziyeti farkli.
Eksik noktalarimiz seni sinir ediyorsa gomis 30 cm muhabbeti yap sabaha kadar benim mesajimi gorme, ne yapayim seni mi mutlu edeyim yani simdi :)

Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım ikilisi şampiyon olamaz. Rahat olun ;)

Şike yapacak Güven, Özveri yok. Sadece tecrübe var. O da tek başına yetmez :)

Sıkıntı şu 3 temmuz süreçi vs antifetöcü oldular birden ya bu sebeple şu ara yabancı kısıtlaması gelsin dese aziz gelir arası iyi şuan tepedekilerle..O yüzden hertürlü çirkeflik gelir ellerinden diye düşünüyorum umarım yanılırım

Üst Alt