17/18 H:5 | Alanyaspor 1-4 Fenerbahçe | MS | 17 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Alanyaspor 1-4 Fenerbahçe | MS | 17 Eylül

a6752stsllogo.png

458718.png
c80ecv.png
0Bp2EZ.png

563.jpg

Süper Lig 2017/18 İlhan Cavcav Sezonu 5. Hafta
Aytemiz Alanyaspor - Fenerbahçe
Alanya Oba Stadyumu
17 Eylül 2017
20:00

Son düzenleme:
Alanya deplasmanda Konya'yı yendi. Love,Mbilla,Emre,Fernandes gibi müthiş ileri hattı var. Bu moralle Fenerin işi zor.

Öncedende belirttiğim üzere Alanya sezona çok şanssız başladı , savunmadaki zaafiyetleri hep golle sonuçlandı ataklarıda sonuçlandıramamanın cezasını çektiler.
Beğeniyorum Alanya'yı bugün maçı ve özeti izleyemedim fener maçından dolayı ama bugüne kadar ki oyunları bana umut verdi.
Fenerin işi zor .

Iki takım da rakibimiz olmadığı için tinlamadigim maç. Tahmin yapacak olursam ise alanya basıp geçer.
Alanya bir kolej takimi havasi veriyor. Maclarini izlemek hep büyük zevk.

Savunma yönü zayif, hücum yönü ise Fernandes'in tekrar takima katilmasiyla epey kuvvetli bir ekip.

Cok rahat 2.5 üst olur diyorum. Gollü bir mac olur. Mustafa Akcay'in kötü Konya'sini yendi diye de gaza gelmeyelim.

Beraberlik iyidir, hostur diye düsünüyorum. Aykut hocam savunma emniyeti sebebiyle Hasan Ali'yi oynatabilir.

2-2. Savunmaları kötü hucümları Fener'den iyi. Akbaba pası verir Love Çakar. Bide tersi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçı alırlarsa çıkışları başlar.. İçerde beşiktaşıda yenerler takımları oturur guiliano ısınır soldado jansen alışır.... Dermişim:)

Şaka bi yana alırlarsa derbide full olur stat ve derbiyide kazanırlarsa biraz hızlanırlar

Çürük fener savunmasına karşı J.Fernandes-Emre-Mbilla-Love dörtlüsü her şeyi yapabilir. Ligin en iyi hücum hatlarından biri.

Fener'in çok büyük şansa ihtiyacı var.

Fenerbahçe'nin bu maçı kazanması çok zor. Fenerbahçe kaybederse sonraki hafta içeride Beşiktaş maçında büyük olaylar olur.

Üst Alt