17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül

c5e772cce809c3958e6bee7d83685591.png

Net olarak bu 11 çıkmalı. Eğer Lato oynayamıyorsa ve Serdar iyiyse Denayer sol beke geçsin. Yeter ki bu Linnes vitaminsizi oynamasın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maç 10-0 da olsa selçuk leşi oyuna girdiğinde herkes tepki göstermeli. Ofansif oyuncu sayısını artırmak lazım. Tolga yedek olmalı feghouli oynamalı. Lato hazır olsa o da oynamalı idi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis
Rodriguez Belhanda Feghouli
Fernando Ndiaye
Lato Denayer Maicon Mariano

Bizim toplari mutlaka defanstan cikarmamiz lazim. Musleranin uzun kullandigi toplarin cogu rakibe gitti. Denayer defanstan top cikarmada teknigiyle cok katki saglayacaktir diye dusunuyorum.

O olmasa bile Denayer başlamalı. Linnes vitaminsizi ile olacak iş değil. Acayip yetersiz kalıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aslında yanlıs kisiyi elestiriyoruz linnesten önce suc zeka özürlü tolgada sol kanat degil bu herif ve linnesi sürekli yalnız bırakıyor linnes bu yüzden mallastı gelen her atagı kornere attı

tolga bu macın en reziliydi ve 90 dk oynadı armut arkada linnes önde garry olmalı yada lato olabiliyorsa

valla feghouli oynamalı bu maçta garry feghouli olmalı kanatlar.

Ki bu maçı kim oynarsa oynasın kazanırız.. Rahat olun antalya maçı gerçekten sıcak bir yandan dandik zemin bir yandan kolay olmadı.Maç burada olsa ezerdik antalya ilk 3 maçta oynadığımız takımlardan çok daha iyi fit durumdaydı kafa kafaya oynadılar bizimle ve takım eğer geçen yılki takım olsa mağlup olmuştuk..

Rahat olalım.

Feghouli ilk 11 olmalı.

Antalya maçı hayal kırıklığı oldu. Geleceğe dair ümidim kırılmadı dersem yalan olur. Gözlerimi kapadığımda Mancini sezonundaki deplasmanları görüyorum. Bu maçı alıp bir seri yapalım da ben ve benim gibi düşünenleri kurtaralım. :D

aslında yanlıs kisiyi elestiriyoruz linnesten önce suc zeka özürlü tolgada sol kanat degil bu herif ve linnesi sürekli yalnız bırakıyor linnes bu yüzden mallastı gelen her atagı kornere attı

tolga bu macın en reziliydi ve 90 dk oynadı armut arkada linnes önde garry olmalı yada lato olabiliyorsa

bu tolgaya teklif vardı iki hafta önceye kadar keşke satsaydık asla güvenilmez bu herife

Üst Alt