17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

Özetleri bir kez daha izledikten sonra maçın hakemini beğendim ben.

Ama hatasi olan kararlar da kritik . Q7 ilk tekmesine sari vermek , oyuna devam et demek , bu kacinci tekmesi

cenk e verilmeyen penalti , ki o da karta gider 1-0 devam ederken oldu

ofsayt yardimci hakemin hatasi ama hakem odakli bir hata

ornegin kameninin hic faule maruz kalmamasina ragmen negredo aleyhine verilen faul

senolu atmasi dogru ama adamin delirmesine sebep olan pozisyonda kesinlikle hatali

Dün tvlere şöyle bir baktım ; bütün karar verici ve halkı yönlendirici spor programları fenerbahçeli ve beşiktaşlılardan geçilmiyor hepsinde en yetkili koltuklar onların medya patronlarını saymıyorum bile özellikle 2 sezondur beşiktaş kökenli federasyon ve şampiyonlukla beşiktaşlı yorumcu sayısı da oldukça arttı ; hal böyleyken dün kıyamet koptu ve olay bu kadar tartışıldı ki herkes soğuk savaş veriyor kulübünü takımını haklarını ve haketmediklerini korumak adına . Malesef bu yarışta bu şekilde tek kolay lokma takım var o da biziz bu medyaya çekidüzen verilmezse bizi yerler arkadaşlar bununla ilgili ciddi ultimatom verilmeli ya şimdi ya sonra canımız yandığında bunu yapmak için geç olduğunda zaten yapılacak, dünkü maçta bir taraf biz olsaydık duruma göre hakem ya harika maç yönetmiş ya da berbat yönetmiş olacaktı fakat herkes bir konuda hemfikir olacaktı ...

Bein aldı diye seviniyorduk hala berbat siteleri var. 4-5 dakkalık özet koyuyorlar dalga geçer gibi. Millet 10-15 dakkalık geniş özetler yayınlıyor, maçı seyretmediğimize olan pişmanlığımız azalıyor. Bunlar utanmasalar sadece gol vuruşlarını gösterip "özet" diye koyacaklar.

Bu bein neden resmi youtube hesabı açmıyor anlamıyorum.

Üst Alt