17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim

Maçtan sonra konuşuruz

+ ersun'un tahtı sallanıyor bir nevi son şansı
+ tinerciler leipzig maçından yorgun olmuş olacaklar

- trabzon top oynamıyor
- orta sahaları çok yumuşak
- hakemler bu hafta tinersporu biçti diyet ödemeleri ve durumu unutturmaları lazım.

yani bu tabloya bakıldıgında ben haklı çıkarım gibi duruyor ama inşallah sen haklı olursun :)

Trabzon için çok büyük bir şans bu. Bjk'nin en önemli 3 oyuncusu yok, şenol cezalı, hocaları başlarında yok. Ts kazanamazsa artık yarıştan kopacak ve Ersun'un işi bitecek. Son şanslarını iyi kullanamazlarsa işleri biter. Puan almaları için tüm şartlar oluşmuş durumda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belki Besiktas su maci kaybedip tepetaklak gidecek ama milli takim arasina gidiliyor.Su gudubet aralar olmasa Antalya' ya puan vermezdik mesela.

BJK'nin geniş kadrosu işte burda devreye girer. Leipzig maçı olmasa rahat bile kazanırlardı bence. Trabzon helva gibi takım.

Atiba, Oğuzhan ve Quaresma yerine Medel, Tolgay ve Lens oynar.

Resimdeki manzara güzel

Bu ateş üfleyerek sönmez

şu mesaja beğenmedim oyu verenler, siz ironi nedir bilmiyormusunuz

Son düzenleme:
geçen hafta acı şekilde kaybeden ts bu maça ayrı bir hırsla çıkacak + bejekede hocası dahil kaptanı ve 2 kilit adamından yoksun olacak. necip tolgay ortasahası göreceğiz adriano dönüp medele ortaalana kaydırılmaz ise

Trabzon daha büyük kaos ta ama tinercileri böyle yakalamışken havaya girmeleri için büyük şans yakaladılar benim tahminim 2-2 ama bakalım..

Üst Alt