17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül

Dünkü maçta hop oturduk hop kalktık.Kalp hastalarına zararlı bi 90 dakikaydı.

Takımın durumuna bakacak olursak,takımda hala tarif edemediğim,isim koyamadığım bir sorun var.Tek bildiğim,henüz derbilere hazır olmadığımız gerçeği..

Belhanda'nın istatistikleri harika,ama daha fazla sorumluluk almasını bekliyor olmam da abes değil..

Ndiaye'den atağa daha fazla takviye bekliyorum.Bu şekilde olmaz.Bu maçtaki performansını görmezden geliyoruz.Haftaya daha iyi olur inşallah.

Poko fernando ve ndiayeyi ciddi zorladı.Derbilerde de poko ayarında topçular olacak rakiplerde..

Rodriguez ve Belhanda'nın laubaliliği maçı bu hale getirdi.Kendilerini ciddi sorgulamalılar.

Milli ara bence iyi olacak.Takım dinlensin nefes alsın,konya maçına hazırlansın.

Damlaya damlaya göl olur prensibiyle gidiyoruz.Hiç fena değil.Fakat 1 tık arttırmalıyız performansımızı.

Bizim zorlandığımız antalya dün telef oldu.Beşiktaşın 10 kişi kalmasına rağmen deplasmanda yendiği karabük bize kan kusturdu dün.

Bu açıdan hoşuma gitmeyen bişeyler var.Performans arttırımı şart.

Çünkü biz Galatasarayız.Herzaman mükemmeli hakeder ve isteriz.

nerden başlasam bilemedim.bi kere derbilerde poko ayarında oyuncular olmayacak,çünkü ne beşiktaşta,ne fenerde ne de trabzonda poko gibi ciddi pres yapan,iyi top kapan,atletik,genç ve de öne oynayan biri yok.bursada badou var sadece ki 2.yarı pili bitti bursa ile beraber.karabükün şansızlıgı o maçta levent hoca yoktu başlarında.şimdi de yeni hoca gelecekmiş,ben olsam devam ederdim levent hocayla.çünkü bizim maçta dogru oynattı bu adam karabükü.

karabük poko önderliğinde iyi bastı ilk yarı özellikle,2.yarı poko yine iyiydi ama 7 tane yemekten kuruldular.toplamda 15e yakın pozisyon var.dua etmeliler cok kolay kurtuldukları için.
karabük kötü bi takım değil.bjk maçında hem zeminin hem de son vuruşlardaki saçmalıklarının bedelini ödediler.beşiktaş o maçta iyi mücadele etmesine rağmen çok pozisyona da girmedi.2.yarı pilleri tamamen bitti baskı karşısında.

antalya maçı ise şansızlıktı tamemen,geriye yaslandık anadolu takımları gibi.ama bu yanlıştan döndü tudor sonrasında.antalyanın ilerisi iyi futbolculardan kurulu ve bjk maçında hakem yaktı onları.antalya takım olamadı hala.olursa bjkyi de,feneri de marizler.

hoşa gitmeyen şeyler kaçan pozisyonlardan ve laubalikten kaynaklanmalı.yoks antalyayı ezen sivasa 3 attık ki 5 tane de atabilirdik.

Son düzenleme:
nerden başlasam bilemedim.bi kere derbilerde poko ayarında oyuncular olmayacak,çünkü ne beşiktaşta,ne fenerde ne de trabzonda poko gibi ciddi pres yapan,iyi top kapan,atletik,genç ve de öne oynayan biri yok.bursada badou var sadece ki 2.yarı pili bitti bursa ile beraber.karabükün şansızlıgı o maçta levent hoca yoktu başlarında.şimdi de yeni hoca gelecekmiş,ben olsam devam ederdim levent hocayla.çünkü bizim maçta dogru oynattı bu adam karabükü.

karabük poko önderliğinde iyi bastı ilk yarı özellikle,2.yarı poko yine iyiydi ama 7 tane yemekten kuruldular.toplamda 15e yakın pozisyon var.dua etmeliler cok kolay kurtuldukları için.
karabük kötü bi takım değil.bjk maçında hem zeminin hem de son vuruşlardaki saçmalıklarının bedelini ödediler.beşiktaş o maçta iyi mücadele etmesine rağmen çok pozisyona da girmedi.2.yarı pilleri tamamen bitti baskı karşısında.

antalya maçı ise şansızlıktı tamemen,geriye yaslandık anadolu takımları gibi.ama bu yanlıştan döndü tudor sonrasında.antalyanın ilerisi iyi futbolculardan kurulu ve bjk maçında hakem yaktı onları.antalya takım olamadı hala.olursa bjkyi de,feneri de marizler.

hoşa gitmeyen şeyler kaçan pozisyonlardan ve laubalikten kaynaklanmalı.yoks antalyayı ezen sivasa 3 attık ki 5 tane de atabilirdik.

Hala bazı mevkilerimiz kafamda tam oturmadı.Rodriguez kanadında sorunumuz olduğu kesin.Arka bekinden bir mariano desteği alamıyor.linnes o yaraya pek çare değil.latov de henüz yeteri kadar cesur değil..Rodriguezde de son hamle sorunu had safhada.

Diğer tarafa bakacak olursak feghouli kendini bulmaya başladı.

Fakat bizim kırılma noktalarımız Belhanda ve Ndiaye.Şahsen belhanda dan şov bekliyorum bulamıyorum.İstatistikleri evet güzel.Ama 3 attırmalı 2 atmalı.Bu pozisyonları bolca yakalıyor.

Kim ne derse desin henüz kolay fikstürden geçtik.Tabiki 2 puan kaybı hiç fena değil.Ama önümüzde bjk fb ts başakşehir maçları hala bekliyor.

Performans arttırımı bu açıdan şart.

Coşkulu oynuyoruz baskılı oynuyoruz ama skor üretmede zorlanıyoruz.Deplasmanlarda bu sıkıntı had safhaya çıkıyor.Tudor bu konuya eğilmeli.Çok net

Hala bazı mevkilerimiz kafamda tam oturmadı.Rodriguez kanadında sorunumuz olduğu kesin.Arka bekinden bir mariano desteği alamıyor.linnes o yaraya pek çare değil.latov de henüz yeteri kadar cesur değil..Rodriguezde de son hamle sorunu had safhada.

Diğer tarafa bakacak olursak feghouli kendini bulmaya başladı.

Fakat bizim kırılma noktalarımız Belhanda ve Ndiaye.Şahsen belhanda dan şov bekliyorum bulamıyorum.İstatistikleri evet güzel.Ama 3 attırmalı 2 atmalı.Bu pozisyonları bolca yakalıyor.

Kim ne derse desin henüz kolay fikstürden geçtik.Tabiki 2 puan kaybı hiç fena değil.Ama önümüzde bjk fb ts başakşehir maçları hala bekliyor.

Performans arttırımı bu açıdan şart.

Coşkulu oynuyoruz baskılı oynuyoruz ama skor üretmede zorlanıyoruz.Deplasmanlarda bu sıkıntı had safhaya çıkıyor.Tudor bu konuya eğilmeli.Çok net

skor üretmede sorun çok pozisyona girip kaçırmaktan kaynaklanıyo.laaubalilik,bazen bencillik,bazen de fernandodaki gibi özgüvensizlik nedenleri kaçan gollerin...kolay mac yok bu ligde...derbiler belki de sandıgımızdan rahat gececek ki 2011-2012de fenerbahce maçına kadar çok da iyi bi Galatasaray yoktu.o 3-1lik maçla beraber hersey yerine oturdu.semih ve emre şans buldu.3-1lik maçtan önce gençlerbirliği maçı vardı ki kötüydük.eboue kazandırdı.ondan önce de 2-1,2-0lık skorlar zorlanarak.ligin başlarında muslera soru işaretiydi üstelik.demek istedigim fazla kafaya takılmamalı derbiler,bu takım hem cok yeni hem de iyi ve kaliteli bi takım.korkmak yerine cesaretli olmak lazım.

skor üretmede sorun çok pozisyona girip kaçırmaktan kaynaklanıyo.laaubalilik,bazen bencillik,bazen de fernandodaki gibi özgüvensizlik nedenleri kaçan gollerin...kolay mac yok bu ligde...derbiler belki de sandıgımızdan rahat gececek ki 2011-2012de fenerbahce maçına kadar çok da iyi bi Galatasaray yoktu.o 3-1lik maçla beraber hersey yerine oturdu.semih ve emre şans buldu.3-1lik maçtan önce gençlerbirliği maçı vardı ki kötüydük.eboue kazandırdı.ondan önce de 2-1,2-0lık skorlar zorlanarak.ligin başlarında muslera soru işaretiydi üstelik.demek istedigim fazla kafaya takılmamalı derbiler,bu takım hem cok yeni hem de iyi ve kaliteli bi takım.korkmak yerine cesaretli olmak lazım.

Tudorun deplasman performansı oyun olarak gerçekten soru işareti.osmanlı maçı hariç deplasmanda kazandığımız rahat maç hatırlamıyorum.bu takım bikaç haftasonra tiner arenaya gidecek.Daha iyisini bekliyorum bu kaliteli kadrodan.Konu tamamiyle bu.

Yoksa Galatasaray kimseden korkmaz :)

Tudorun deplasman performansı oyun olarak gerçekten soru işareti.osmanlı maçı hariç deplasmanda kazandığımız rahat maç hatırlamıyorum.bu takım bikaç haftasonra tiner arenaya gidecek.Daha iyisini bekliyorum bu kaliteli kadrodan.Konu tamamiyle bu.

Yoksa Galatasaray kimseden korkmaz :)
bursa maçında da çok kaçırdık ama kazandık.ki bursa maçı 2.yarısı ezdik bursayı.hücuma çıkamadılar.aşırı geriye yaslandıgımız antalya maçında ise selçugun atmadıgı bi pas var....sattı takımı.tudor artık deplasmanlarda da iyi.

Takım 7 maçta 19 puan yaptı, bu iyi bir istatistik. En yakın rakibimizle aramızda 3+ puan varken bile takımda bazı noktaları, yapıcı şekilde eleştiriyor olmamız bence çok doğru ve bizi hedefe taşıyabilecek bir zenginlik.

Her maçın hikayesi ayrı, bugün gördüğümüz bir sorun sonraki maçlarda olmayabileceği gibi, sonraki maçlarda ideal 11 den sapmalar ile oluşabilecek yepyeni sorunlarımız olabilir.

Takımda bugüne dek gözlemlediğim sıkıntılı noktalarımıza gelince;

- Takım Feghouli ile hucüm zenginliği kazandı ama direnç kaybetti,
- Feghouli 'nin kanattan içeriye kayması ve henüz patlama yapamamış olan Ndiaye'yi bozması,
- Lakayıtlık yada beceri eksikliğiyle çok gol kaçırmamız,
- Her mevkiiye alternatif oyuncu hazırlayamamamız, bazı mevkiilerin alternatifsiz oluşu
- Baskı ile oyunumuzun kolay bozulabilmesi,
- Kontratağa çok uygun oyuncu grubuna sahip olmamıza rağmen, savunmaya çekildiğinizde bu sistemden hiç verim alamamız

Bu takimin gomise alternatif , ama eren gibi benzer ozellikte degil , rodriguez in suratinde veya tarzinda asiri yeteneklisini bulamazsin ,fahis fiyat olur ama bir forvet

cassano vari , saviola vari , andy cole & york ikilisinden biri gibi ... o tip bir adam lazim . sadece mucadele eden tek forvetle olmaz .. neden olmaz , diger gol pozisyonlarina giren orta saha adamlari o net vuruslari yapabilen adamlar degil

24 yasinda miss gibi topcu
Anadolu kulupleri gidip malca 34 lul 35luk adam alacagina bunlari alsin.
Karabukte fransada almis
Kayniyor orda bunlardan.

Eğer formu devam ederse N’Diaye’yi iyi fiyata okutup bunu alabiliriz. Sonra bunu da iyi fiyata okutup başka bir siyahi orta saha daha alırız. Böyle böyle ekonomi döner. Ama dediğim gibi iyi formunu koruması gerek ilk başta.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Poko'yu takip etmeliyiz ayağından Fernando bile top alamadı üstelik 90 dakika boyunca tükenmedi. Sezon sonuna kadar maçlarını izlemeye görevli atanmalı sürekli bir performansmı yoksa tesadüfimidir. Orta sahada alternatifimiz yok Selçuk tehlikesi sürüyor.

.

DLHI0jYXkAApWda.jpg

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

DLHII4FW4AAcVE2.jpg

Maç anında ki yorumları okudum sanırım maçın heyecanı yüzünden saçma sapan yorumlar yapılmış. Belhanda çöp diyen mi dersin, Fernando Selçuk gibi oynuyor diyen mi dersin, Ndiaye'ye laf atan mı dersin bi sürü saçma sapan yorumlar vardı

Belhanda: Her maç üstüne koyuyor culiyano'yu izleyin belhanda'ya şükür namazı kılarsınız.

Ndiaye: Ya bu adamın set oyununda dezavantajlı olduğunu herkes biliyordu şimdi vavvv pası çok kötü atıyor diyorsunuz ayrıca adam ön libero Fernando'nun yaptığı pres ile rakibi sürekli rahatsız ediyor abarttınız kadar kötü değil.

Gomis: Rakipler artık bu adama özel önlem alıyor, Fransa ligini izleyen bilir Gomis çok saç baş yolduran bi futbolcu ama güçlü bir oyuncu olmasından dolayı rakip savunmayı sürekli rahatsız eder

Feghouli: İyiydi ve daha iyi olacak şuan ki Feghouli daha %50 ilerde

Latovlevici: Bu adama da leş diyen var el insaf ne bekliyordunuz tam bi görev adamı 3. Golde ön direğe yerden açtığı ortayı Caner yapsa vavvvvv derdiniz

Bu maçta çok kötü oynadığımızı söyleyenlerde çoktu ya yine el insaf maçın 7-2 felandı hep kendi hatalarımızıdan pozisyon verdik bu kadar tempolu oyunda pas hataları normal ayrıca Seleznyov'un pozisyonuna penaltı diyen ya futbol cahilidir yada ağır fanatik bir kuştur. Şu maçta hakeme kızmayın diyen var adam 50 metreden kıçından penaltı uydurdu nasıl kızmayalım bugün Aykut rezil oynadığı maçta hakem diye ağlıyor yahu bu maç bizim hakkımızdı ama hakem denilen tetikçi köpek resmen Galatasaray arayı açmasın diye görevlendirilmiş

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maç anında ki yorumları okudum sanırım maçın heyecanı yüzünden saçma sapan yorumlar yapılmış. Belhanda çöp diyen mi dersin, Fernando Selçuk gibi oynuyor diyen mi dersin, Ndiaye'ye laf atan mı dersin bi sürü saçma sapan yorumlar vardı

Belhanda: Her maç üstüne koyuyor culiyano'yu izleyin belhanda'ya şükür namazı kılarsınız.

Ndiaye: Ya bu adamın set oyununda dezavantajlı olduğunu herkes biliyordu şimdi vavvv pası çok kötü atıyor diyorsunuz ayrıca adam ön libero Fernando'nun yaptığı pres ile rakibi sürekli rahatsız ediyor abarttınız kadar kötü değil.

Gomis: Rakipler artık bu adama özel önlem alıyor, Fransa ligini izleyen bilir Gomis çok saç baş yolduran bi futbolcu ama güçlü bir oyuncu olmasından dolayı rakip savunmayı sürekli rahatsız eder

Feghouli: İyiydi ve daha iyi olacak şuan ki Feghouli daha %50 ilerde

Latovlevici: Bu adama da leş diyen var el insaf ne bekliyordunuz tam bi görev adamı 3. Golde ön direğe yerden açtığı ortayı Caner yapsa vavvvvv derdiniz

Bu maçta çok kötü oynadığımızı söyleyenlerde çoktu ya yine el insaf maçın 7-2 felandı hep kendi hatalarımızıdan pozisyon verdik bu kadar tempolu oyunda pas hataları normal ayrıca Seleznyov'un pozisyonuna penaltı diyen ya futbol cahilidir yada ağır fanatik bir kuştur. Şu maçta hakeme kızmayın diyen var adam 50 metreden kıçından penaltı uydurdu nasıl kızmayalım bugün Aykut rezil oynadığı maçta hakem diye ağlıyor yahu bu maç bizim hakkımızdı ama hakem denilen tetikçi köpek resmen Galatasaray arayı açmasın diye görevlendirilmiş

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Basta bende penalti sandim, hatta tekrarlarinda bile zorlandim, hala daha emin degilim.
Darbe var ama sanki darbeyi yaratan daha cok rakip oyuncu gibi, bu yüzden ilk bastaki Penalti fikrimde israrci degilim.
Bu durumda herhalde yari kus oluyorum, yarim tavuk gibi.

Son düzenleme:
Üst Alt