17/18 H Grubu M:2 | Dortmund 1-3 Real Madrid | MS | 26 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H Grubu M:2 | Dortmund 1-3 Real Madrid | MS | 26 Eylül

sampiyonlarligi.png

907.png
v.png
realmadrid.png

Signal-Iduna-Park-Borussia-Dortmund-Stadium-720x404.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017/18 H Grubu 2. Maç
Borussia Dortmund - Real Madrid
Signal Iduna Park
26 Eylül 2017
21.45

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tersten saplarız. 0-3

Bence berabere biter bu mac. Son 5 sene de 8 kez karsilastilar.

Dortmund evindeki maclarin 3 tanesini kazandi 1 tanesi berabere bitti. Deplasmanda 2 yenilgi 2 beraberlik aldilar. Ilginc tarafi berabere biten 3 macta 2-2 bitti.

Hadi yenildiler diyelim ama bence Dortmund o kadar farkli kaybetmez evinde.

Bvb gruptan çıkmak adına puan almak zorunda.
Bvb'de:Reus sakat,Schmelzer sakat
Real'de:Marcelo,Benzema,Kovacic kesin yok,Kroos'un durumu şüpheli

Real Madrid 1-2 kazanacaktır. Rahat olun.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bence berabere biter bu mac. Son 5 sene de 8 kez karsilastilar.

Dortmund evindeki maclarin 3 tanesini kazandi 1 tanesi berabere bitti. Deplasmanda 2 yenilgi 2 beraberlik aldilar. Ilginc tarafi berabere biten 3 macta 2-2 bitti.

Hadi yenildiler diyelim ama bence Dortmund o kadar farkli kaybetmez evinde.

İtiraf et hocam. Alman tarafın bunu sana yazdırdı. Duygusal olma :)

Real Madrid 1-2 kazanacaktır. Rahat olun.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

İtiraf et hocam. Alman tarafın bunu sana yazdırdı. Duygusal olma :)

Benim Alman tarafim diye birsey yok :asd: Dortmund cok formda bu aralar, hafta sonu bizim Gladbach'a resmen tecavüz ettiler :38573:

Ben iddiaci gözüyle ve istatistiklere dayanarak yazdim yukarida yazdigimi gördügün gibi. Real kazanabilir dogru, zaten son cümlemde yazdim kaybetseler bile tek farkli kaybederler Murat 3-0 alir Real demisti :D

Benim Alman tarafim diye birsey yok :asd: Dortmund cok formda bu aralar, hafta sonu bizim Gladbach'a resmen tecavüz ettiler :38573:

Ben iddiaci gözüyle ve istatistiklere dayanarak yazdim yukarida yazdigimi gördügün gibi. Real kazanabilir dogru, zaten son cümlemde yazdim kaybetseler bile tek farkli kaybederler Murat 3-0 alir Real demisti :D

Tespitlerinde doğru olabilirsin. İtiraf edeyim bendeki Real Madrid hayranlığı da o mesajı yazmama sebep olmuştu :D

Üst Alt