17/18 Play-Off M:1 | Hoffenheim 1-2 Liverpool | MS | 15 Ağustos | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:1 | Hoffenheim 1-2 Liverpool | MS | 15 Ağustos | TRT 1

sampiyonlarligi.png

879226.png
c80ecv.png
liverpool.png

29VkX0.png

17/18 Şampiyonlar Ligi Play-Off İlk Maç
Hoffenheim - Liverpool
Wirsol Rhein-Neckar-Arena
15 Ağustos 2017 Salı
21.45
trt_1.png

Son düzenleme:
Liverpool'da yarın Şampiyonlar Ligi elemesinde oynanacak Hoffenheim maçının kadrosuna Coutinho alınmadı.

Yorum yapmak yasakmi ? Küfür yok kimseye sataşma yok.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gerçekten futboldan anlamıyorsun YİĞİT!!

Kalkmışsın birde Hoffenheim kazanır diyorsun bari altında YTD notu düş be insafsız..

İnsanlar senin yorumlarına bakarak iddiaa oynuyor!!! YUVA YIKMAYI KESS

Edit : Futbol iq'su düşük adamlara basacaksın tekmeyi.. Bak bakalım bir daha tahminde bulunabiliyorlar mı !!!

Edit2: Allahım sinirimden klavyeyi yiyeceğim YİĞİT insanı niye sinir ediyorsun ? Utanmadan birde yorum atmak yasak mı demişsin.. Benim Keramettin Adminimi ne kadar sevdiğimi bilmiyor musun ? Git başka yöneticiye diklen ama KERAMETTİN adminime diklenirsen o zaman benim kafamın tası atar.. böyle noktasına virgülüne bakmadan kelimeleri ağzımdan dökerim inan bana yiğit bu hiç mi hiç hoşuna gitmez...

Edit3: Görüyorum ki hala mesajları okuyorsun.. SAKIN Ama sakın bizleri alıntılayıpta aşağılamaya kalma doğduğuna pişman olursun.. SAKIN YİĞİT !! ALEV ALEV YANAN SOBADAN UZAK DURRR

Edit4: AAHH ulan yönetici olacaktım.. 3 gün MYC yi basardım.. Ne 3 günü senin gibi kindar 3 günde unutmaz 10 gün ONNNNNN.. OFFF ALLAHINI SEVEN ŞUNUN ELİNDEN klavyeyi alsın

Son düzenleme:
Gerçekten futboldan anlamıyorsun YİĞİT!!

Kalkmışsın birde Hoffenheim kazanır diyorsun bari altında YTD notu düş be insafsız..

İnsanlar senin yorumlarına bakarak iddiaa oynuyor!!! YUVA YIKMAYI KESS

Edit : Futbol iq'su düşük adamlara basacaksın tekmeyi.. Bak bakalım bir daha tahminde bulunabiliyorlar mı !!!

Edit2: Allahım sinirimden klavyeyi yiyeceğim YİĞİT insanı niye sinir ediyorsun ? Utanmadan birde yorum atmak yasak mı demişsin.. Benim Keramettin Adminimi ne kadar sevdiğimi bilmiyor musun ? Git başka yöneticiye diklen ama KERAMETTİN adminime diklenirsen o zaman benim kafamın tası atar.. böyle noktasına virgülüne bakmadan kelimeleri ağzımdan dökerim inan bana yiğit bu hiç mi hiç hoşuna gitmez...

Edit3: Görüyorum ki hala mesajları okuyorsun.. SAKIN Ama sakın bizleri alıntılayıpta aşağılamaya kalma doğduğuna pişman olursun.. SAKIN YİĞİT !! ALEV ALEV YANAN SOBADAN UZAK DURRR

Edit4: AAHH ulan yönetici olacaktım.. 3 gün MYC yi basardım.. Ne 3 günü senin gibi kindar 3 günde unutmaz 10 gün ONNNNNN.. OFFF ALLAHINI SEVEN ŞUNUN ELİNDEN klavyeyi alsın
Okumadim

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hoffenheim XI: Baumann, Kaderabek, Hübner, Bicakcic, Rupp, Vogt, Gnabry, Kerem Demirbay, Zuber, Kramaric, Wagner.
Liverpool XI: Mignolet, Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Moreno, Henderson, Emre Can, Wijnaldum, Salah, Mane, Firmino.

Üst Alt