17/18 Play-Off M:1 | Vardar 2-0 Fenerbahçe | MS | 17 Ağustos | beIN Sports - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:1 | Vardar 2-0 Fenerbahçe | MS | 17 Ağustos | beIN Sports

Ne alaka topal net hatali

cevresini bilmeyen topcu hata yapar
Yanında Skretel e bakıyor ve oda eliyle arkaya at diye işaret ediyor. Tekrarda dikkatime çekti. Ha güvenmeyeceksin takım arkadaşına orada kör salim dersek hatalı topal yinede oluyor tabiki.

Edit : demirkol işaret etti de dinlerken. Savunma oyuncu geri Pass atsa bile kaleye doğru asla atmamalı. Bu çok doğru tespit.
Alt yapıda bunu basa basa söylerler zaten savunma oyuncularına.

Son düzenleme:
Biraz garip gelecek ama bence Fenerbahçe'nin bu durumda olmasının sebebi bence basketbol. Fenerbahçe basketbola kendini o kadar kaptırdı ki futbol ikinci planda kaldı. Taraftar bir güzel uyutuldu. Futboldan koptu. Futbolu böyle 2.plana atarsan bu duruma düşüyorsun işte. Ki işin diğer tarafı basketbolda başarılı olmak öyle çok zor bir olay değil. Zaten yatırım yapan 3 5 takım var. Sen de onlardan birisin. Ayrıca basketbolda zaten dünyanın en iyi 200 basketbolcusu varsa abartısız 195 i Nbade. Yani euroleague almak öyle aman aman bir başarı değildi. Futbol basketbol gibi bas parayı ve başarılı ol mantığı ile yürümüyor. İşin tekniği , taktiği falan çok fazla değişken var.
Aynisini dusunuyorum euroleague hakkinda

Yanında Skretel e bakıyor ve oda eliyle arkaya at diye işaret ediyor. Tekrarda dikkatime çekti. Ha güvenmeyeceksin takım arkadaşına orada kör salim dersek hatalı topal yinede oluyor tabiki.
Hocam bence Topal gibi sakar bir orta saha oyuncusunu stoper oynatan Aykut kocaman hatalidir herseyden önce. Terim'de bu hatayi zaman zaman yapardi milli takim bazinda.

Kameni veya Skrtelde hata gormuyorum.

Hocam bence Topal gibi sakar bir orta saha oyuncusunu stoper oynatan Aykut kocaman hatalidir herseyden önce. Terim'de bu hatayi zaman zaman yapardi milli takim bazinda.

Kameni veya Skrtelde hata gormuyorum.
Demirkol bir şeyi demin işaret etti ki yüzde yüz doğru tespit.
Savunma oyuncu geri Pass atsa bile asla kaleye doğru atmamalı. Doğru yani. Bunu alt yapıda millette öğretiyorlar basa basa kafalarına.

Fikrimi değiştirdim. Topal mal burada :)

topalda hatali kamenide net. En büyük hata topalda o nasıl kafa vuruşu lan. Iletişim hatası her 2 taraftan da.

WE HAVE FEGHOULI ! THEY DON'T

demirkol ozanı övmekten bıkmış artık azda olsa gelişme şansı var çocuğun en son selçuğa dediklerinden sonra adamın futbol hayatını bitirdi :asd22:

Ulan 2.golde cafedeydim,gülerken sipsiyi yutuyordum.:asd22:.Hayatımda bu kadar komik bir gol görmedim mk.Şikebahçeliler bizim özdursun maçında makara yapıyordunuz al sana özdursun şimdi gerizekalı sipastikler.:asd22:

Son düzenleme:
Üst Alt