17/18 Play-Off M:2 | Sevilla 2-2 Başakşehir | MS | 22 Ağustos | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:2 | Sevilla 2-2 Başakşehir | MS | 22 Ağustos | TRT 1

sampiyonlarligi.png

sevilla.png
c80ecv.png
130343.png

VMjMJB.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017/18 Play-Off 2. Maç
Sevilla (2) - (1) Başakşehir
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
22 Ağustos 2017
21:45

trt_1.png

Avrupa futbolu ile aramızdaki kalite farkı baya açıldı. Konya,Beşiktaş,Başakşehir herhangi bir takımın bundan sonraki avrupa maçlarında toplam 3 galibiyet alacaklarına inanmıyorum. Bu maç da en az 3 olur.

abdullah avcı iyi antrenör falan değil kardeşim. iyi antrenör için elindeki kadro iç sahada hiç olmazsa beraberlik almaya yeterdi. biz yıllardır tecrübe ediyoruz, iyi td'ler kötü takımlarla neler başarıyor. turu geçemezse avcı'nın da başakşehir kadar gereksiz olduğu tescillenecek.

Başakşehir'in en az 2 gole ihtiyacı var. Daha kontrollü futbol oynayıp kontra ataklardan gol bulmaya çalışacaktır. Ne kadar iyi defans yapsa bile kalede Volkan olduğu sürece uzaktan çekilen her şut gol tehlikesidir. Maalesef ki Türk takımlarımızın büyük maçlarda ilk 15 dakikada gol yeme huyu değişmediği sürece çok zorlanırız. Turu geçemeyip Avrupa ligine düşerse de orada Başakşehir de ve Konyaspor da son 32'ye kalır.

Başakşehir'in en az 2 gole ihtiyacı var. Daha kontrollü futbol oynayıp kontra ataklardan gol bulmaya çalışacaktır. Ne kadar iyi defans yapsa bile kalede Volkan olduğu sürece uzaktan çekilen her şut gol tehlikesidir. Maalesef ki Türk takımlarımızın büyük maçlarda ilk 15 dakikada gol yeme huyu değişmediği sürece çok zorlanırız. Turu geçemeyip Avrupa ligine düşerse de orada Başakşehir de ve Konyaspor da son 32'ye kalır.

Başak çeyrek final oynar rahat rahat.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

avcı geçen hafta bu maçı düşünerek mağlubiyet aldı çoğu yedek olan kadroyla . aslına bakarsan çok çok düşük bir ihtimal için bu riski aldı ben bu maçtan da hava alacağını düşünüyorum . ama tutar da CL gruplarına kalırlarsa büyük iş başarmış olur.

Üst Alt