17/18 Sezonu Öncesi Forumun Sıcaklığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Sezonu Öncesi Forumun Sıcaklığı

arkadaşlarile, forumkeyfi, ohhhavamiss, sıcak, sende
Etiket Bulutu.

Bu etiketleri google'la yazan insanlar, buraya gelecek ve siz adminleri, değerli kardeşlerimin mutluluğunu görecekler..

Yapmayın böyle her şeye rağmen iyi bir takım kuruluyor, üstümüzdeki ölü toprağı da atarsak başarı muhakkak gelecektir.

Forumdaki uyumu ve yakınlığı benden başka gören arkadaşları da tebrik ediyorum. Reiki ile beslenip evrene başarı dileklerimizi iletmemiz de fayda olacaktır. Tabi duada edeceğiz ki dinden çıkmayalım sonuçta ateist değiliz.

Son düzenleme:
Renktaş,uyan sabah oldu.
Hala rüya görüyorsun ama gerçek hayat kabus gibi ve uyandığında karşında duruyor olacak.

Çok iyimser olma büyük hayal kırıklığına ugrarsin.

Eğer yapabiliyorsan enerjini başka yerlere kanalize etmeye çalış.
Ancak senin içinde GALATASARAY hayatının en önemli yerlerinden birinde duruyorsa o zaman yapacak bişey yok , çok kötü günler ve seneler bizi bekliyor .
şimdiden hazırlan

arkadaşlarile, forumkeyfi, ohhhavamiss, sıcak, sende
Etiket Bulutu.

Bu etiketleri google'la yazan insanlar, buraya gelecek ve siz adminleri, değerli kardeşlerimin mutluluğunu görecekler..

Yapmayın böyle her şeye rağmen iyi bir takım kuruluyor, üstümüzdeki ölü toprağı da atarsak başarı muhakkak gelecektir.

Forumdaki uyumu ve yakınlığı benden başka gören arkadaşları da tebrik ediyorum. Reiki ile beslenip evrene başarı dileklerimizi iletmemiz de fayda olacaktır. Tabi duada edeceğiz ki dinden çıkmayalım sonuçta ateist değiliz.

ben satanistim 1ader sorun var mı?

ben satanistim 1ader sorun var mı?

i

Sen Galatasaraylı Fuat Kardeşim..

640x360_a550bf9f-fd71-45cc-8b7f-4941cf2cd5a2.jpg

Benim gibi takımın için fedakarlık yap..

1597403.jpg

Çünkü Şampiyon olmak için seninde desteğine ihtiyacımız var..

307201.jpg

Unutma ki SENDE bir kralsın..

dursun_ozbek_fenerbahceyi_yenecegiz_soz_verinsR.jpg

Tatlı bir gülüş, aramızdaki tüm buzları eritebilir!!

Son düzenleme:
Üst Alt