17/18 Sezonu Öncesi Forumun Sıcaklığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Sezonu Öncesi Forumun Sıcaklığı

Arkadaşlar, Dursun ve Tudora rağmen forumdaki hava çok iyi durumda gözükmektedir. Hepimiz şampiyonluğu ve Galatasarayı izlemeyi özlemişsiz, bence tekrar başarılar gelecektir.

Şimdi forumdaki arkadaşlarıma bakıyorum da herkes olumlu ve iyi niyetli... Bu sabah kalktım kahve mi, tostumu masama koyup, forumumuzu ziyaret ettim.

Dünkü 2-0 lık skora rağmen forumdaki herkesin pozitif olduğunu gördüm.. İş arkadaşlarım saat 10 civarında bana bakarak; yüzümün güldüğünü ve seni çok mutlu görüyoruz bu da bizleri sevindiriyor dediler.

Sizlerin verdiği bu sıcaklık benim tekrar yaşama daha sıkı sarılmamı sağladı. 2017/2018 sezonunda alacağımız kupaları burada kutlamayı çok istiyorum. Bu enerjimizin hiç bir şekilde düşmesine izin vermeyelim..

O kupa buraya gelecek ve hakkettiğimiz CL ye tekrar gideceğiz. :hat::hat:

Son düzenleme:
Bu konuyu açmam tam yarım saat sürdü. Başlığın içine üye görüşü seçtim, defalarca silip kelimeleri tekrar tekrar yazdım, konu etiketlerinden tutunda imla kurallarına kadar elden geçirdim.

Forumdaki arkadaşlıktan ve sizlerin iyiliklerinden bahsettim. Kuş taraftarları gelip bizi mutsuz sanmasınlar istiyorum çünkü biz kocaman bir aile oluyoruz. Buradaki ilk şampiyonluğumu almak için can atıyorum sizde bana katılın ve neşeli şeyler yazın lütfen

Bu konuyu açmam tam yarım saat sürdü. Başlığın içine üye görüşü seçtim, defalarca silip kelimeleri tekrar tekrar yazdım, konu etiketlerinden tutunda imla kurallarına kadar elden geçirdim.

Forumdaki arkadaşlıktan ve sizlerin iyiliklerinden bahsettim. Kuş taraftarları gelip bizi mutsuz sanmasınlar istiyorum çünkü biz kocaman bir aile oluyoruz. Buradaki ilk şampiyonluğumu almak için can atıyorum sizde bana katılın ve neşeli şeyler yazın lütfen

seni hic gözüm tutmadi.

cok dikkat cekiyorsun, altindan biseyler cikacak ama hayirlisi...

İyi ki bu başlığı açtın renkdaş , şimdi foruma giren kuşlar bu olumlu havayı soluyunca hevesleri kaçıp hemen yuvalarına geri döneceklerdir.

Yalnız şapkasız dışarı çıkma , başına güneş geçmiş.

Bu konuyu yazarken nasıl mutlu ve enerjiktim. Şimdi siz değerli arkadaşlarım tarafından fenerli damgası yedim. Keşke zaman 11.20 ya geri dönse de bu konuyu açmasam.

Ben asla şike yapan bir takımın tarafı ve taraftarı olmam.. Ben yeni üyeyim diye kuş diyebilirsiniz ama eskiden de bir üyeliğim vardı ama şifremi falan hepsini unuttum..

Bu yıl şampiyon olmayı canım çok istiyor bu suç mu? Bu soruyu elinize vicdanınıza koyup cevaplandırın ve beni de aranıza alın

Üst Alt