17/18 Son 16 M:1 | Bayern Münih 5-0 Beşiktaş | MS | 20 Şubat | TRT 1 - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Heynckes hiç analiz falan yapmamış. Caner karşısında Robben ile başlamamak büyük salaklık. İkinci yarı gördük, maymun etti bjk savunmasını. Martinez ile Vidal da gereksiz defansif önlem. 10 kişi kalmış, forvetini çıkarmış rakibe karşı bu düzeni de hiç bozmadı. İlk yarıdaki Pepe - Medel - Fabri performansı sayesinde ve Bayern'in de lakayt oyunuyla 10'luk olmaktan kurtuldu dün tinerciler.

Gerçekten bu 3 oyuncu olmasa BJK kendi rekorunu kirardi

Son düzenleme:
Robben dün mac sonu bayagi sinirliydi maca yedek basladigi icin.

Umarim herif hirs yapar ve ikinci macta iyice maymuna cevirir Caner veya Adriano yu.

Şaka maka 11'e 11 oynansa puan alabileceklerini düşünenler var. La adamlar yürüyerek 5 attı ne gerizekalı taraftar sürüsüsünüz

35 tane şutun sadece 5 tanesi gol oldu. Beşiktaş'ı tebrik ediyorum çok önemli bir istatistik.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herifler resmen yürüyerek oynadi yav olmaz böyle birsey. Dün sinirden ne küfürler ettim Heynckes'a Vidal'a falan.

Ayni bizim Kadiköy maclarinda oldugu gibi ilk yariyi tamamen cöpe atti Bayern. Orada biraz daha kassalar biraz da bastirsalar rahat 2 gol daha bulurlardi ilk yarida.

Vidal-Martinez asiri defansif ve etkisiz kaldi. Martinez'e aslinda hic gerek yoktu bu mac, Thiago girse daha hizli ve seri top oynarlardi ileri dogru.

Yok abi göt balın olacak bayern bize 5 şut çekse 6 gol yeriz bir şekilde adamlar 35te 5 yedi şaka gibi... Bayern ilk yarı asılamadı maça tarihi farkı kaçırdık

:asd:
DWkYYeaX4AAQkJ7.jpg

Başakşehir bize 5 şut çekip 5 gol attı, Bayern 35 şut çekip 5 gol attı.

Futbolda biraz şans da olacak. Kale dibinden goller kaçtı kaç defa. Rahatlıkla 8-9 olurdu.

Tamam Beyern 5 attı da Robbensiz ve Riberysiz çok yavanlar.Bjkliler için işin kötü yanı İstanbulda daha çok yiyebilirler.Çekeilecekleri en kötü kurayı çekmişlerdi.Adamlar ilk maç 5-0 fazla kasmayalım diyecek son takımlar.

Ulan en güzel maçı Halis Özkahya adlı zat yüzünden kaçırdım. Forum yönetimini böyle bir şahısın annesine küfür ettiğim için beni banlamasından dolayı kınıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt