17/18 Son 16 M:1 | Juventus 2-2 Tottenham | MS | 13 Şubat | TRT 1 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Dünya'da hiç bir şey senin suçun değil zaten, sürekli işkembeden sallayıp bir kere bile hatanı kabul etmemen dışında. Futboldan anlamıyorsun bari iddaalı yorumlar yapmayı bırak.

sus-lan-capsi.jpeg

Forumda herkes maç başlığına 9-0 , 4-1 yazıyor bir tek niye ben dikkat çekiyorum anlamadım.

Benim verdiğim skora göre iddia mı oynuyor millet de hata olsun.

Bence hata ile subjektif olan konuları sen karışıtırıp gereksiz üstüme geliyorsun (haklı olduğun çoğu başka şey var o ayrı). Şu tarz tahminleri yapmak zorunda zaten değilim. Millet yazınca geyik biz yazınca auvvvv. :)

Tahminde bulunduk, tutmadı desen bitecek.

Yok efendim 2 farklı öne geçip geri düşüyorsa benim suçum değil nedir. O iki golü de maç başı bir rüzgarla attılar zaten onun dışında top oynamadılar. Mustafa sana laf atmıştı dikkat edersen ona katılmadım, üstüne verdiğin cevaba laf attım.

tottenham nasıl hücum yapılır dersi verdi
juve nasıl savunma yapılır dersi verdi.

dengeli skorla bitti ama tottenham baya iyi oynadı. juve'de higuain çok yalnız kaldı hücumda.

Tahminde bulunduk, tutmadı desen bitecek.

Yok efendim 2 farklı öne geçip geri düşüyorsa benim suçum değil nedir. O iki golü de maç başı bir rüzgarla attılar zaten onun dışında top oynamadılar. Mustafa sana laf atmıştı dikkat edersen ona katılmadım, üstüne verdiğin cevaba laf attım.

Onu savunmak için değil geyik olsun diye dedim yalnız. Diğeri alelade, ilk akla gelen cevap zaten. Savunmak için zaman harcıyacağım bir konu değil tahmin vs.

Tottenham bunu yapacağı belliydi bu yıl hiç exilmediler deplasmanda defanstaki afrikalılar biraz beyinli olsa o golleri de yemezdi

abv juve

Tottenham, bu turu geçip sonrasın da ispanyollar dışın da bir rakip çekerse eğer final yolları açık.
Umarım finale çıkarlar.
Bu sezon CL'de bana en sempatik gelen takım.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Üst Alt